Wpis z mikrobloga

@meczennik_ ogarnij sobie wczesniej poradniki na yt jak dobrze ruszac z miejsca jak plynnie hamowac zasade dzialania sprzegla skrzyni biegow skrzyzowania rownorzedne ogolnie przepisy zaoszczedzisz sporo czasu i wiecej pojezdzisz
plus pytaj sie instruktora wszystko czego nie wiesz na prawku nie ma glupich pytan
@meczennik_ dasz radę! To nic strasznego jak na pierwszej lekcji po instruktażu "tu jest, gaz , tu hamulec, a tu sprzęgło", w godzinach szczytu jedziesz ze Szczecina do Polic (20km) i nazad (kolejne 20km). Jeszcze do tego w jednym miejscu masz szalonego tira wyprzedzającego korek i jadącego z tobą na czołówkę. Jak ja dałam radę, a nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem, bo w domu samochodu nie było, to Ty też dasz!
@meczennik_: ziomeczku, na pierwszych jazdach nie ma co się srać. Nikt od Ciebie nic nie wymaga, a instruktor może zahamować w każdej chwili i jeżeli tego na czas nie zrobi, to jego wina a nie Twoja. Nikogo nie zabijesz ani się w nic nie #!$%@? - daję głowę, że Twój instruktor jeździł z o wiele większymi #!$%@? tysiące razy. Pamiętaj, że jesteś tam klientem i nic nie musisz.