Wpis z mikrobloga

Ponieważ kobiety chcą sypiać z atrakcyjnymi facetami a nie z byle kim, zazwyczaj atrakcyjny facet (których jest mniej) ma wiele partnerek na raz i ilość tych partnerek atrakcyjnego mężczyzny jest wprost proporcjonalna do ilości mniej atrakcyjnych mężczyzn nie posiadających nikogo. (ponieważ ilość kobiet i mężczyzn na świecie jest bardzo zbliżona).

Żeby kobieta została uznana za atrakcyjną zazwyczaj wystarczy sam wygląd i to wynikający z urodzenia. Mężczyźnie jest potrzebne dużo więcej, siła charakteru, siła mięśni, status, pewność siebie itd.

Więc 25 letnie prawictwo jest oczywiście negatywnym zjawiskiem i świadczy o dysfunkcjach ale jest też wcale zjawiskiem występującym rzadko.
Wykop zazwyczaj krytykuje takie stwierdzenia ale dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 16-19.

I to będzie norma. W dobie internetu i smatfonów, coraz bardziej zanikają umiejętności kontaktowania się z innymi w sposób realny. Takich dużych chłopców, prawiczków będzie coraz więcej, bo nie będą potrafić nawiązać jakichś relacji z kobietami.

Jednak będą dwie skrajności. Będziemy mieć młodzież, która bardzo szybko będzie miała swój pierwszy stosunek seksualny i takich, którzy swój pierwszy raz będą mieć koło 30-tki.

Jedyne rozwiązanie to divy i sponsoring. Na wizażu rozowe piszą że nie nie wygląd nie ma znaczenia albo że 33 latek prawiczek jeszcze powinien poszukać laski a jak pójdzie ma divy to już żadna go nie zechce
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1241686

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #blackpill #logikarozowychpaskow #seks
  • 10
@Exit99: ja mam ćwierć wieku na karku i nigdy nawet za rękę baby nie trzymałem bo mam taki krzywy ryj

Raz trollowałem jedną p0lke z wykopu to za pomocą technik manipulacyjnych dowiedziałem się, że na walentynki jej facet chad pomylił prezenty i jej dał co swojej kochance xDD ale też pewnie ja zdradzał bo ta p0lka nie była zbyt atrakcyjna, jakieś operacje plastyczne robiła aby mieć mniej okrągły p0lski ryj, ale
Jedyne rozwiązanie to divy i sponsoring. Na wizażu rozowe piszą że nie nie wygląd nie ma znaczenia albo że 33 latek prawiczek jeszcze powinien poszukać laski a jak pójdzie ma divy to już żadna go nie zechce


@Exit99: Dlatego o divach się nikomu nie mówi, nawet kumplom (jeżeli się ich ma), a tym bardziej kobietom. Największy problem do kurtyzan ma spora część kobiet oraz też faceci. Ale tacy co mają powodzenie.
@Exit99: Tylko że LVL 16-17 to jeszcze za wcześnie na tracenie prawictwa, w tym przedziale to raczej będą pierwsze pocałunki i jakieś pieszczoty. Statystyki mówią że LVL 18-19 to jest ten przedział gdzie bardzo dużo ludzi obu płci przeżywa inicjację seksualną. Ciekawe dlaczego, czyżby to miało związek z wejściem w dorosłość? Łatwo o dziecko i weź je utrzymaj mając 16-17 lat jak jeszcze pracy nie dostaniesz. To mówi samo za siebie.
Jedyne rozwiązanie to divy i sponsoring. Na wizażu rozowe piszą że nie nie wygląd nie ma znaczenia albo że 33 latek prawiczek jeszcze powinien poszukać laski a jak pójdzie ma divy to już żadna go nie zechce


@Exit99: Divy i sponsoring to zło i powinno być karane. Przez to rośnie karuzela #!$%@? w postaci onlyfans.
Rozwiązanie szwedzkie - kara dla korzystających, by się feministki nie dowaliły
Divy i sponsoring to zło i powinno być karane. Przez to rośnie karuzela #!$%@? w postaci onlyfans.

Rozwiązanie szwedzkie - kara dla korzystających, by się feministki nie dowaliły


@HFL-przed-30: Możesz rozwinąć? Co mają kurtyzany tradycyjne do jakichś dziewczyn na kamerkach? Co jest złego jak dorosły facet, tym bardziej 30+, pójdzie do divy? Ma czekać w nieskończoność by zobaczyć kobietę nago i sam seks?

Oczywiście rozumiem, że jak ktoś ma 18-23 lata
Na wizażu rozowe piszą że nie nie wygląd nie ma znaczenia albo że 33 latek prawiczek jeszcze powinien poszukać laski a jak pójdzie ma divy to już żadna go nie zechce


@Exit99: Bzdura. Piszą tak, bo nie jest im na rękę to, że również przeciętni i brzydcy faceci mają seks na wyciągnięcie ręki, zatem maleje wartość cipy jako karty przetargowej kobiet. Prędzej znajdzie sobie kogoś pewny siebie chłop, który korzysta z