Wpis z mikrobloga

#ufo
Ostatnio wracałem z ziomkiem, szliśmy przez pola i lasy, na tamten moment duże łąki pola, ogólnie miejscowość to totalne zadupie. Była godzina prawie 24 a naszą uwagę przykuło światło między gwiazdami, mocne białe światło nawet lekko mocniejsze od gwiazd. Patrzymy na to a to leci przed siebie w lini prostej dosyć szybko i w lini prostej lekko skacząc jakby góra dół (bardziej jak drżenie wyglądało) nic nie było słychać, myślimy też, że samolot tylko iż (i tutaj teraz ważne) obiekt leciał szybko jak wspomniałem i nagle sobie stanął w pewnym momencie w miejscu i tak stało a światło dosyć przygasło ale dalej było widoczne.

Ktoś jakieś pomysły teorie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Teoretycznie możliwe bo tu w Bydgoszczy latają, no aczkolwiek czy nie byłoby nic słychac? I ogólnie no nie wiem bo poleciał w prawo przed nami i po prawej stanął, problem też w tym, że lotnisko mamy w inna stroną kompletnie niż on się by znajdował
@kestar: Ja tutaj nie chce mówić, że kosmitów jak coś widziałem czy coś XD nic z tych rzeczy, ciekawi mnie opinia po prostu na ten temat ludzi, bo pierwszy raz takie coś spotykam. A często wracam nocami pieszo na tych zadupiach i obserwuje niebo w nocy
@kestar: serio przez kilka minut nawet niczego nie słychać. Ale to wcale nie musiał być samolot, może ktoś się dronem bawił, dlatego to drżenie, nagłe zwroty i gasnące światło. Może też widziałeś kosmitów, ale ja bym najpierw wykluczył te przyziemne opcje.
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Kompletnie nic nie słyszeliśmy cisza totalna jak to na pustkowiu. Dron też jest to opcja, ale nie wiem czy ktoś na zadupiu by drona puszczał o 24. Jak patrze na necie maks wysokosc drona to 120m i "wyścigowe" drony osiągają do 100 km/h. Z moich obserwacji wyglądało jakby było to bardzo wysoko i też leciało z prędkością conajmniej samolota. Znaczy no #!$%@? sie znam na tym wiadomo, wysokości racja nie
raczej większość bystrych osób miało takie doświadczenia


@rtp_diov: No nieźle, czyli teraz widzenie światełka na niebie wyznacza, kto jest bystry? Sprowadzasz temat do granic absurdu.
@kestar: satelita, lata wysoko i szybko, może się wydawać że się rusza góra dół a reszta to perspektywa, gdy się oddala od nas może się wydawać że wisi w miejscu, znika gdy nie odbija promieni słonecznych.
Wychodź częściej w takie ciemne miejsca a zobaczysz ile pośród gwiazd lata światełek, w aplikacjach jak starwalk możesz sobie sprawdzić co to leci.