Wpis z mikrobloga

#hotelparadise pięknie Mikołaj lizał d**e Wodza po rajskim odnośnie wyboru kto wygina z hotelu: "ja nawet o tobie nie myślałem, mi się dobrze z tobą gada, jesteś pozytywny". Zero charakteru chłop ma, już by mógł chociaż udawać, że ma jaja na miejscu, no ale... XD
  • 13
  • Odpowiedz
@Ola_Flubaszenko: niestety ale ta jego strategia śliskiego Mikiego się sprawdza. Łukasz odpadł przy czym większość uznała to za decyzje Nany. Wybór Nany dla wszystkich jest jednak zrozumiały i oczywisty. Oboje dzięki temu nikogo więcej do siebie nie zrazili. Jakby Nono wybrała kogokolwiek innego, to naraziłaby się też na kolejny głos mniej w finale a Uszaty też by za nią nie stanął. Mikołaj tego nie przyznał ale ten wybór dla niego
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: jest w tym co mówisz racja, ale wydaje mi się, że go przeceniacie. To, że tak daleko zaszedł zawdzięcza w większości Monice moim zdaniem, gdyby mógł być w 100% sobą to by dawno odpadł. Jak on takie akcje odwalał wtedy, gdzie był względnie na smyczy, to ja nie widzę w nim żadnego stratega.
A co do Maurycego... No kurde sympatyczny jest, ale masz 100% racji, nic nie wnosi i
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: Zgadzam się. Mikołaj usunął największe zagrożenie do wygranej. Gdyby chciał obronić Łukasza, to by obronił. Ale kiedy jeszcze byłaby okazja usunięcia go? Po „przesparowamiu” Łukasz zacząłby udawać wielką przyjaźń z Domi. Zresztą nie musieliby udawać. Byłaby z nich świetna, mocna para na pokaz.

Julia zbyt długo nie wytrzyma udawania, że z wentylem jest jej po drodze, co widzieliśmy w zapowiedziach. Sara wpatrzona w Mikołaja, będą zgrywać zakochaną parę i
  • Odpowiedz
  • 4
@Barbarellaa nie mogę na nią patrzeć. ja wiem że dużo razy było to wałkowane ale naprawdę jak ją widzę czuję chyba współczucie. że ona się tak z własnej nieprzymuszonej woli oszpeciła. miała wcześniej co prawda usta zrobione ale ze smakiem, naturalnie wyglądały. a teraz jakby buzia cała w botoksie i + 15 lat. jeszcze się na insta tłumaczy, że ma taką twarz, bo ma jakąś tam przypadłość że zagryza zęby i
  • Odpowiedz
@SokMalinowy: bym mnie nie zdziwiło, gdyby Łukasz wrócił i odbyła się „oczyszczająca rozmowa”i spektakularny come back, to raz, a dwa Luiza może i się podoba, ale segzów nie będzie i co to za love
  • Odpowiedz