Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Megasuper: skala imprezy zmalała ale chyba i tak jest to spory festiwal. Na takim jeszcze nigdy nie byłem, nawet nie myślałem wcześniej by jechać choć koncerty które oglądałem na YouTube przyprawiały mnie o dreszcze.
skala imprezy zmalała ale chyba i tak jest to spory festiwal.


@barto142: Skala imprezy to jedno, najlepszy Woodstock był zwykle zanim festiwal się zaczął i było kilka tysięcy uczestników.
Główny problem to powolny zanik wszystkiego co sprawiało, że ten festiwal był wyjątkowy, przebrani ludzie, duże wioski, alternatywne imprezowanie, parady Kryszny, te wszystkie rzeczy sprawiały, że był to "najpiękniejszy festiwal świata" a nie generic music festival no. 24937.
Mimo wszystko warto pojechać
Kajtosz - >skala imprezy zmalała ale chyba i tak jest to spory festiwal.

@barto142: ...

źródło: 750_14682448855783a395445029.52408620

Pobierz
  • 0
@Kajtosz: Tylko teraz tak naprawdę do końca nie wiem kogo winić za to, że idzie to w taką stronę.
Może w wielu kwestiach te zasady są z góry narzucane. Po drodze pojawiło się chyba jednak trochę udogodnień. Rozumiem że wcześniej na obóz mogłeś przyjechać kiedy chciałeś a nie we wtorek od 12:00?
Tylko teraz tak naprawdę do końca nie wiem kogo winić za to, że idzie to w taką stronę.


@barto142: chyba wszystkich po trochu, PiS od początku robi pod górkę gdzie się da, część rzeczy na pewno została narzucona, część to pewnie chęć zysku, albo ułatwienia sobie życia.

Rozumiem że wcześniej na obóz mogłeś przyjechać kiedy chciałeś a nie we wtorek od 12:00?


@barto142: tak, najdłużej byłem około 2 tygodnie, źlale