Wpis z mikrobloga

tylko, że reparacje należą się od przegranej strony, a póki co Ukraińcy tej wojny nie wygrali i się na to nie zanosi


@wojmad: Dokładniej rzecz ujmując chodzi po prostu o przekazanie zajętych środków należących do ruskich

ale tutaj typek ma rację na tym polega ustawa 447


@owsikalfred trump za wiele spraw się zabierał i mało co mu z tego wyszło tak dobrze jak zarzuty federalne ;) w sprawie majątku rosji zajętego
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ustawa_JUST zamiast inwektyw to proponuję pomyślex. Dlaczego to kongres USA ustala akty prawne które dotyczą innych państw. Jakieś tam wasze per****nie o 447 to mam w ciemnym miejscu. I o ile w sprawie ukr chodzi o przekazanie aktywów tak polska będzie spłacać wymaginowane roszczenia za mienie bezspadkowe bądź zrównane do fundamentów kamienice. O ile już nie spłacamy tego pod pozorem zakupów uzbrojenia z USA. Wszak część Abramów myślą być za darmo po
@yannikto: fajnie ze dales mi jakiegos linka. ja wrzucilem material zrodlowy a w twoim gownie autor wstydzi sie uzyc pelnego imienia i nazwiska

Nations which have yet to adopt heirless property legislation include Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, the Czech Republic, Estonia, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Moldova, Montenegro, Poland, Russia, Slovenia, and Ukraine.


Więc taki "dziennikarz" powinien dostać mokrą szmatę na ryj