Wpis z mikrobloga

Skończyłem oglądać the end of the f***ing world, kac moralny, i dużo refleksji, kiedyś oddałbym życie, żeby przeżyć coś takiego, poczuć te wszystkie emocje

Za pierwszym oglądaniem, w roku gdy była premiera byłem mniej więcej rówieśnikiem bohaterów, też chciałem rzucić wszystko i uciec ku światu, tylko no właśnie, gdzie? Podobnie jak James też myślałem, że coś ze mną nie tak, i prawdopodobnie normalny psychicznie nie jestem (do dzisiaj tego nie wiem w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Z #muzyka która również wprowadza mnie w podobne nastroje to polecam od Kartky album Black Magiic, może ktoś też TO poczuje

niesamowicie uwielbiam takie seriale, w podobnych klimatach był też na YouTube Wayne, ale tam główny bohater to już inny poziom "wyglądu" trudniej mi się z nim utożsamić przez to

#depresja #netflix #nostalgia #marzenia #seriale
#przegryw
Bubakowski - Skończyłem oglądać the end of the f***ing world, kac moralny, i dużo ref...

źródło: 81283ed5194911027fd285de7b326616f0-04-end-of-the-world.rsquare.w700

Pobierz
  • 10
@ff99pl: jak miałem 17 lat, też tak właśnie chciałem, uciec i się zakochać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale okazało się, że nie dla przegrywa to, no i pozostało tylko oglądać takie seriale i wyobraźnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@#!$%@?: nie widziałem, ale może jak będę miał więcej czasu to się skusze, dzięki miras, znasz jeszcze jakieś tego typu seriale?( ͡° ͜ʖ ͡°)