Wpis z mikrobloga

Jesteś "szarą myszką", która boi się patrzeć w oczy i odzywać do innych... zostań zdiagnozowanym na autyzm i miej overhelming support od kuków, Julek i spermiarzy - żyj szczęśliwym życiem towarzyskim i sukcesami zawodowymi.

Bądź przegrywem po 30-stce, który nigdy nie zagadał i nie trzymał za rękę, który żyje w izolacji od gimnazjum, jest zdziczały z fobiami, nie umie się odezwać, wychodzi tylko po zmroku, bez perspektyw na jakiekolwiek życie - wyjdź do ludzi! Do roboty zbierać puchy pasożycie! Zdechniesz przed 40-stką!

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #lowiqcel
Barachloop - Jesteś "szarą myszką", która boi się patrzeć w oczy i odzywać do innych....
  • 17
  • Odpowiedz
@Barachloop:



Badanie opublikowane przez Uniwersytet Psychiatrii w Lancet pokazuje, że intencje dotyczące samobójstwa wśród ludzi z Aspergerem są blisko cztery razy większe niż u populacji generalnej - 66 kontra 17%. Blisko jedna trzecia ludzi z Aspergerem miała przynajmniej jedną próbę samobójczą w ciągu życia. Zachowania prowadzące do samobójstwa są dużo częstsze u ludzi z Aspergerem w ogólnej historii badań
  • Odpowiedz
@Barachloop: Możliwe, że też jestem w spektrum, a nie mam ani "supportu" od obcych, ani szczęśliwego życia towarzyskiego, ani sukcesów zawodowych. Za to niedawno poznałam wykopka z diagnozą, który jest super ziomeczkiem, a zawodowo radzi sobie tak, że na początku się bałam, że nie będzie chciał ze mną, Polakiem-robakiem, gadać xD Więc żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości chyba.
  • Odpowiedz
@Barachloop już myślałem, że tylko ja miałem podobne przemyślenia po obejrzeniu tego. Wszedłem na wykop, żeby odreagować lurkując sobie tagi i co widzę? Wpis o tym o czym przed chwilą sam myślałem i oglądałem. Wykop jak zwykle nie zawiódł.

Na początku świetnie się z nią utożsamiałem, ale pod koniec filmiku (w międzyczasie rzuciłem okiem do Google - Karolina Szarosen) już wiedziałem, że to kolejna atencjuszka, która przez fakt swojej płci jest
  • Odpowiedz
@Barachloop: Kurde, bardzo często sobie powtarzam, żeby nie oceniać ludzi, których nie znam, na podstawie takich głupot jak mimika, sposób mówienia, drobne zachowania, ale czasami trudno się oprzeć i mam wrażenie, że często taki osąd się potem potwierdza. Ta babka niby nic mi nie zrobiła, ale posłuchałem może minutę tego wywiadu i po prostu nie mogę jej znieść.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Kiedy napisałam, że nie mam? Nie widzisz różnicy między "nie mieć szczęśliwego życia towarzyskiego" a "nie mieć znajomych"? Tak, mam znajomych z wykopu - z którymi widzę się raz na ruski rok, a poza tym w najbliższej okolicy nie mam nikogo, z kim mogę się spotkać i od dłuższego czasu nie potrafię poznać nikogo nowego, z kim mogłabym się kumplować, mimo że próbuję. Tobie się chyba nudzi, niby mnie
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Zaś ty niby masz mnie zablokowanego, a i tak śledzisz wpisy. Jeszcze nie tak dawno pisałaś, że w długie weekendy jeździsz do znajomych z różnych części Polski. Większa ilość wolnego jest u nas na pewno trochę częściej, niż raz na ruski rok. A co do atencji różowych - nie szukaj jej tutaj, tylko zainstaluj Tinder i Badoo, to zdobędziesz mnóstwo nowych znajomych.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Czasem wracam do wpisów, w których coś napisałam, zwłaszcza do takich, bo to oczywiste, że komuś coś się w moim komentarzu nie spodoba xD Nie napisałam, że jeżdżę w długie weekendy, tylko przed minionym weekendem napisałam, że jadę w ten jeden weekend. Zobacz sobie w wolnej chwili, jak wygląda dojazd pociągami z Raciborza np. do Jarocina albo Grudziądza i zastanów się, czy chciałoby Ci się tak co chwilę jeździć
  • Odpowiedz