Wpis z mikrobloga

#perfumy ( ͜͡ʖ ͡€)
słyszałem opinie, że Roja Parfums nie są warte swojej ceny, że kiedyś były tańsze
czy jest tu jakiś Miras który przewąchał i potwierdzi, że nie warto się interesować tą marką
bo ja wiem, że są ze 2-3 zapachy od nich bardzo popularne, no tylko te ich ceny kosmiczne
misiekpanc11 - #perfumy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
słyszałem opinie, że Roja Parfums nie są warte sw...

źródło: drogooooo55566

Pobierz
  • 7
@misiekpanc11: mam enigme parfum, sweetie aoud i Amber aoud. Wszystkie dobre/bardzo dobre ale warto kupić jedynie przy jakiś super okazjach bo normalne ceny ~2k za 50ml to kpina biorąc pod uwagę, że np świeżaki nie mają parametrów prawie wcale. Tutaj 3/4 dywaguje nad zakupem klona za 8 dych, więc zaraz się zlecą bo jakiś "klon" daje to samo i ogólnie Roja #!$%@?
@misiekpanc11: 95% da sie miec za ok 20zl/ml,czy warte swojej ceny? dla mnie nie.ale ja to bardziej marki artisanowe typu ensar,trnp,prin sie bawie.Generalnie warto sprawdzic te drozsze rzeczy,wtedy masz z glowy i nabierzesz troche dystansu do tych opisow perfum z rozbiorek o jakosci skladnikow i jakie co zajeniste itd( ͡° ͜ʖ ͡°). @Grzesinek ma duzo to moze ci odlac w dobrych cenach.