Wpis z mikrobloga

Różni blackpillianie typu @Pozytywny_gosc ciąglę przepychają narrację o rzekomych kursach redpilla które w rzeczywistości nie istnieją.

Nawet z tej okazji odpaliłem Google aby poszukać czy istnieje ten mityczny kurs redpilla za 10k. Znalazłem jedynie coś takiego.

@Pozytywny_gosc - gdzie są te wszystkie kursy o których tak piszesz?

#blackpill #redpill #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #frajerpill
Pobierz OskarSTS - Różni blackpillianie typu @Pozytywnygosc ciąglę przepychają narrację o rze...
źródło: pozytywny_zjeb
  • 13
@Oskar_STS: zdecydowanie zabrakło na tej stronie kursu z programowania mózgów samic, aby popuściły szpary, a także kursu o nazwie zarządzanie kryzysem podczas shit testów
no przecież starczy googlować "jak znaleźć dziewczynę", "kurs uwodzenia" i to wszystko to redpill lub bluepill z elementami redpilla, istnieją takie rzeczy od dziesięciu lat w polskim internecie


@ChlopiecNastepneDrzwi: Właśnie o tym piszę że to nie jest redpill tylko PUA a to nie jest to samo xD

Tłumaczę cały czas że nie ma czegoś takiego jak "kurs redpilla"!
Ok redpilloski

redpill=bluepill 2.0

btw jak ktoś publicznie #!$%@? o matrixie, to jest #!$%@?ęty


@Chlejealewstajerano: Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w poście i grafikę którą wrzuciłem

Grafika nawet nie jest o redpillu bo ktoś jedynie swoje szkolenia nazwał "redpill" a są one związne z IT i że tam napisane jest coś o matrixie to nie ma nic do rzeczy.

Ja to wstawiłem tylko po to by udowodnić że redpillowe kursy