Wpis z mikrobloga

Robie taki build Build tylko od mid game trzeba mieć łuk i zbroje z 6 socketami a ja takich nie mam. Wiem, że jest opcja craftingu ale za droga żebym mógł to obecnie zrobić a mam 76lvl. Mogę wywalić po dwa gemy i będzie to jakoś w miarę działać?

#pathofexile
  • 7
@feber: bedzie dzialać na 4L, ale mozesz poprostu kupic 6L armour z takimi kolorami jak cie interesują a potem wrzucic kilka greed essencji zeby miec z 120hp i jakims rezem, eva i suppress może
@feber: co do samego bolidu to imo możesz #!$%@?ć determination bo większość gearu jest evasion based,wrzucić malevolence bez blesingu lub zostawić z blessingiem a dołożyć aspect of spider jak masz gdzieś wolny suffix. A żeby cię mobki nie zdejmowały na strzała z phys ataków to scrafc lub poszukaj gearu z phys taken as fire/ice/lightning. A co do samego 6l, możesz działać na 5l albo 4l jak nie możesz znaleźć/scrafcic/nie stać cię
Fajnie jakbyś też wysłał SWOJ AKTUALNY pob to łatwiej będzie ci doradzić co poprawić w pierwszej kolejności(bo zakładam że jesteś niedoświadczonym graczem)
@feber: Chlopie pisalem pod trzema twoimi postami, zebys dal mi swoj nick w grze to Ci pomoge z gierka troche, za kazdym razem moj post olewales cieplym moczem.