Wpis z mikrobloga

Halo #opole, chcę na dwa noclegi wpaść nieśpiesznie pozwiedzać i oczywiście iść na jedyne słuszne naleśniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie 1: Nocleg - gdzie na pewno nie brać spania, a co możecie polecić? Interesuje mnie głównie cisza i własna łazienka.
Pytanie 2: Co z nieoczywistych i poza najbardziej oklepanymi atrakcjami jak zoo warto zobaczyć, gdzie pójść zjeść itp.
  • 5
@avangarda: Grabówka moim zdaniem przereklamowana. W Manekinie lepszy wybór. Polecam Pad Thai makaronowe, jeśli będzie w menu (co jakiś czas się zmienia).

Moim zdaniem warto zwiedzić Muzeum Polskiej Piosenki (przy okazji można zobaczyć amfiteatr, jak ktoś nie widział), wejść na Wieżę Piastowską, zwiedzić Muzeum Wsi Opolskiej, może pójść do Galerii Sztuki Współczesnej, Teatru Kochanowskiego lub Filharmonii Opolskiej. Są jakieś ciekawostki typu Kamienica Czynszowa, czy Muzeum Retro Komputerów i Gier, ale to
  • 0
@sandra925: Wiadomo jak ma być - najtaniej i najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Okolice 500-600zł za dwie osoby i dwie noce będą ok. Sprawdziłem na bookingu i jest trochę lipa w tym terminie z czymś fajnym.