Wpis z mikrobloga

@kubekdudek: Samo to, że zastanawiasz się czy cię stać na taki samochód oznacza, że cię na niego nie stać. Ale dam Ci moją złotą zasadę, jeśli chcesz się dowiedzieć czy kupować jakieś auto, to zobacz ile kosztuje do niego silnik używany. Jak cena cię nie przeraża to kupuj. Do tej bmki silnik używka obstawiam od 30k w górę
  • Odpowiedz
@WielkiCzarodziej: strasznie durna jest to logika, jak chlop ma wiedziec czy go stac jesli nie zna kosztow? Chce poznac, zeby rozwiazac ten dylemat i oszacowac czy go stac? Na prawde nie mozna odpisac po ludzku albo w ogole nie komentowac? Na elektrodzie bys sie odnalazl w sam raz.

@kubekdudek lepiej pytaj na jakiejs grupie FB dla f30/32/36, tutaj raczej nikt ci na to nie odpowie
  • Odpowiedz
  • 0
@sinist3rr to nie jest durna logika. nawet amator wie że BMW 440 to nie jest tani wóz i tanie pod żadnym pozorem nie będzie. takiego samochodu nie kupuje się gdy musisz pytać o roczne koszty utrzymania bo jeżeli musisz o to pytać to znaczy że na ten samochód cię po prostu nie stać. taki samochód się posiada gdy nie ma znaczenia dla ciebie czy wydasz na serwis co roku 5 czy
  • Odpowiedz
Na prawde nie mozna odpisac po ludzku albo w ogole nie komentowac? Na elektrodzie bys sie odnalazl w sam raz.


@sinist3rr: Bierz przykład ze mnie i wyśmiewaj takich dzbanów to może się nauczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
taki samochód się posiada gdy nie ma znaczenia dla ciebie czy wydasz na serwis co roku 5 czy 15 tys.


@Mac02: Jak zaczniesz więcej zarabiać to będziesz wiedział, że to jest diametralna różnica.
  • Odpowiedz
@Mac02: @WielkiCzarodziej 440i kosztuje od 130k PLN xD to nie jest #!$%@? Bentley Continental GT Speed, który używanym kosztuje bańkę, Wam się wydaje, że jak ktoś zarabia 10 czy 20k to to już jest TYLEEEE KASY, że może się nie liczyć z życiem? xD może się co najwyżej nie zastanawiać ile wyda na obiad, a nie na co wyda roczną pensję, mentalność biedaków
  • Odpowiedz
  • 0
@kipowrot ty patrz ile kosztuje nowy!! ty myślisz że jak samochód jest 5 letni to części do niego są 3 razy tańsze???

dlatego właśnie jak ktoś zarabia 10-20 tys. to BMW 440 nie jest dla niego. z takimi zarobkami to sobie Skodę można kupić co najwyżej
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod jak dla ciebie między 5 a 15 jest diametralna różnica to oznacza że BMW 440 to nie jest samochód dla ciebie. ani nowe, ani używane
  • Odpowiedz
jak dla ciebie między 5 a 15 jest diametralna różnica to oznacza że BMW 440 to nie jest samochód dla ciebie. ani nowe, ani używane


@Mac02: Nie, to oznacza dokładnie tyle że jesteś biedakiem, który próbuje filozofować na temat kasy, której nie ma xD

Jakbyś kiedyś kupował fun car to byś wiedział, że tacy ludzie zawsze celują nieco ponad komfortowe możliwości finansowe -
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod chłopcze ja mam dom 240 m w Warszawie, mieszkanie 45 m Warszawy i nowe auto z salonu i to wszystko bez kredytu więc zakładam że biedakiem z nas dwóch to pewnie jesteś ty.

kupowanie 5-letniego BMW 440 i rozważanie na wykopie nad jego kosztami utrzymania i mówi wprost że to nie jest samochód dla ciebie.

20-30 tys netto wiesz ile to jest brutto? chyba że uważasz że samochody za 300
  • Odpowiedz
chłopcze ja mam dom 240 m w Warszawie, mieszkanie 45 m Warszawy i nowe auto z salonu i to wszystko bez kredytu więc zakładam że biedakiem z nas dwóch to pewnie jesteś ty


@Mac02: Buahahaha, nie stary, nikogo tym nie nabierzesz xD

kupowanie 5-letniego BMW 440 i rozważanie na wykopie nad jego kosztami utrzymania i mówi wprost że to nie jest samochód dla
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod aa czyli z tej wypowiedzieć wynika że to mój jedyny samochód którym jeżdżę na codzien? a może mam taki samochód w rodzinie? a może to mój były samochód który oddałem cioci?
ah te wykopki i ich proste postrzeganie świata
  • Odpowiedz
aa czyli z tej wypowiedzieć wynika że to mój jedyny samochód którym jeżdżę na codzien?


@Mac02: Dokadnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz