Wpis z mikrobloga

#jeep #avenger mimo krótkiego stażu zdobył już sporo nagród. Podnosi emocje też w Polsce, bo w końcu jest tutaj produkowany w Tychach. Zarówno wersja benzynowa, jak i elektryczna. Ja jeździłem tym pierwszym i 100 KM na 1,2 tony auta wystarczy.
Podoba mi się auto też z zewnątrz, a w środku trochę plastikowo, ale uporządkowanie.

Więcej o aucie tutaj - KLIK

#samochody #motopodprad #motoryzacja #auta
stopaotestuje - #Jeep #Avenger mimo krótkiego stażu zdobył już sporo nagród. Podnosi ...

źródło: jeep_avenger_03

Pobierz
  • 19
@stopaotestuje: Ja nie jestem z tych co "minimum 200 koni" ale tutaj mamy sklejke, części z poprzednich modeli, wszystko praktycznie przeniesione z fiata, upośledzony system przeniesiony z fiata 500, reszta została też celowo upośledzona by nie zagrażał "starszym" w rodzinie takim jak np. Renegade. Tutaj bliżej do linii produktowej Daci a nie FCA czy tam Stelantis.
chociaż 205 Nm maksymalnego momentu obrotowego nie brzmi najatrakcyjniej.

@stopaotestuje jak auto jest w turbo to ten moment pewnie jest dostępny dość nisko i jak dla mnie to właśnie brzmi całkiem atrakcyjnie w aucie miejskim

Avenger posiada tryby jazdy na piasek, błoto lub śnieg

I to przy napędzie na jedną oś?

To jest konkurencja dla dacii więc ceny nie nazwałbym bardzo atrakcyjną, ale przerażająca też nie jest. Pewnie znajdzie się paru chętnych.