Wpis z mikrobloga

Już się uruchomiły płatne trolle od PO i jedyne co mogą robić, to spamować wpisami Bosaka z 2015-2016 roku, gdzie sytuacja na świecie i w tym gospodarcza naszego kraju była jednak inna, a Konfederacji nie było nawet w planach.

Macie swoje Donalda, który obiecuje jeszcze większy socjal niż PiS. Zadowoleni? Ich rządy nas zmiotą z planszy tak samo, jak kolejne rządy PiSu. Nie ma ratunku.

#bekazlewactwa #gospodarka #ekonomia #bekazpo #bekazpodludzi #inflacja #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Wycofał się z podpisania Konfederacji Gietrzwaldzkiej? Wycofał się z słów, że chętnie by karał za bluźnierstwo? Katolistyczny zamordysta. Nic poza tym.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Mnie obchodzi to, że gość jasno deklaruje, że jeśli dojdzie do władzy chciałby karać za bluźnierstwo, a podstawowym kryterium wyboru kadry zarządzającej krajem ma być gorliwe wyznawanie katolicyzmu. Co do konfederacji Gietrzwaldzkiej radzę jednak przeczytać jej treść, a następnie wysilić synapsy i połączyć to z faktem, że podpisały ją osoby, które mają ambicję sięgać po władzę w kraju. To jest przerażające, bo twój portfel będzie dla nich stał daleko za jezuskiem,
  • Odpowiedz
  • 3
@kiszczak: <ziew> Zagłosuję na Konfederację i przekonam rodziców do tego samego. Do tej pory głosowali na PO, ale są już 60+ i poproszę ich, by nie wpływali tak negatywnie na moją przyszłość.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Normalnie zero wdzięczności? To przecież za mojego pokolenia dokonała się największą transformacja ekonomiczna Polski. Dzięki nam nie żyjesz na poziomie Białorusi( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Normalnie zero wdzięczności? To przecież za mojego pokolenia dokonała się największą transformacja ekonomiczna Polski. Dzięki nam nie żyjesz na poziomie Białorusi( ͡º ͜ʖ͡º)


Lol, mówi to gość o nicku kiszczak. Rozliczyliście PZPRowców? Nie, gruba kreska i cyk, pora na CS-a.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Każdy, kto oskarżał lub wydawał wyroki na działaczy Solidarności powinien mieć zakaz piastowania jakichkolwiek funkcji publicznych w dziedzinach związanych z ustrojem państwa.
  • Odpowiedz
@Kalifornix Masz prawo do własnej opinii, jednak faktem jest, że gdyby nie ogół działań mojego pokolenia, to nasz kraj byłby w miejscu Białorusi ¯_(ツ)_/¯ nie wszystko zrobione zostało idealnie, ale analiza wsteczna zawsze bezpieczna
  • Odpowiedz
Ale kogo obchodzi Konfederacja Gietrzwałdzka? Prywatna schadka i wyznanie wiary.


@Kopyto96: Ludzi którzy nie chcą żeby im katolicy wchodzili w życie brudnymi buciorami. Inaczej mówiąc wolnościowcom.
  • Odpowiedz
@kiszczak: No to jeśli planujesz zostać w Polsce, to może ci wystarczyć to "nie bycie Białorusią". Ja w tych wyborach zagłosuję przede wszystkim nogami. Łukaszenki w Polsce nie ma, za to jest dwóch wodzów, których nie obchodzi nic, poza swoją karierą, a ich zwolennicy (prawie 65% głosujących) głosują na jednego z nich, tylko po to, żeby ten drugi nie rządził ¯\(ツ)/¯ Jakoś nikt nie zauważa, że we wszystkich istotnych sprawach politycy
  • Odpowiedz