Wpis z mikrobloga

@yaah: zaraz wpadnie neuropa i będą tłumaczyć, że to nie jest tak jak myślisz i co tak naprawdę Platforma miała na myśli. Moje rozdawnictwo jest lepsze niż twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yaah: niestety, zeby wygrać wybory z rozdawnictwem samemu trzeba rozdawać, inaczej polaka nie przekupisz, jakby PO powiedziala ze zabiera te wszystkie 13, 14, 500+ itp, to by mieli mniej % niz konfa. #!$%@? spoleczenstwo skoro wystarczy troche sypnac
  • Odpowiedz
....

jednym z powodów wysokich kosztów najmu jest to, że część ludzi woli by mieszkania stały puste niż wynajmować i ryzykować, że ktoś się zasiedli i nie będzie można go wyrzucić. PO by mi bardzo zaimponowało gdyby zadeklarowało, że zamierza walczyć z głupim prawem i uczynić Polskę lepszym miejscem

  • Odpowiedz
@yaah: kiedyś to partie polityczne przed wyborami obiecywały "damy ci mieszkanie". Teraz obiecują "dołożymy się do wynajmu" i "będziesz mógł wziąć kredyt". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yaah: skoro jedyny sposób na zdobycie poparcia narodu ekonomicznych analfabetów to naobiecywac i narozdawac to ja się wcale nie dziwię, że opozycja też tego próbuje żeby uzyskać jakikolwiek sensowny wynik w wyborach.
  • Odpowiedz