Wpis z mikrobloga

Raport terenowy: #steampesos po tygodniu oczekiwania na rozwoj sytuacji stwierdzilem ze zaryzykuje albo deportuja albo nie , w koncu pewnie bedzie mnie to czekac a na stole bylo prawie 200 zł oszczednosci przy preorderze cities skylines 2 . Udało sie , nie deportowali , dla statystyk dodam - zakup z polskiego ip z apki desktop na pc , w portfelu 10tys ars, doladowania kluczami , glowne konto bez family sharingu ostatni raz argentynskie ip vpn widzialo za czasow kiedy jeszcze giftcardami sie placilo czyli z rok temu tak to ciagle logowanie z pl ip. Zobaczymy jak dlugo sczescie potrwa ale lepiej bylo preorderowac teraz niz w pazdzierniku kiedy mogą bardziej usczelnic deportacje.
  • 10
@SpeaRRR: Jeśli zostałeś deportowany przez Valve, to nie trzeba czekać 3 miesiące - info od osób zajmujących się zmianą regionu (z wykopowiczy wiem, że @Vizley już zmieniał region bez czekania.
@testowy dzięki, że dzielisz się informacjami - w ten sposób możemy wrócić do punktu wyjścia, czyli stwierdzenia, że wiemy, że nic nie wiemy :)

---

Klucze TF2 - 8 pln (klik)
@SpeaRRR: Napisałeś "prawdopodobnie" stąd założyłem, że nie próbowałeś po deportacji skorzystać z usług osób, które zajmują się zmianą regionu. Jeśli jednak jest inaczej, to jest to dosyć osobliwy przypadek; inne osoby mogą wracać a Ty nie - rodzi się pytanie, dlaczego?
@SpeaRRR: U mnie na jednym koncie (na mainie na szczęście XD) udało się zmienić region bez czekania 3 miesięcy. Na drugim koncie wyskakuje błąd Nie możesz kraju swojego konta Steam częściej niż raz na 3 miesiące. Zakończ tę transakcje, używając metody płatności z twojego obecnego regionu.
@Vizley: Jesteś w stanie wskazać jakiekolwiek różnice dot. okoliczności deportacji między jednym a drugim kontem? Podobny czas / próba zakupu gry VS transakcje na rynku społeczności / ...?
@Yarizu: Wszystko obywało się tak samo na jednym jak i na drugim koncie. Próba zakupu gry jak zawsze bez VPNa, błąd, przewalutowanie na PLN. Konto główne, które udało się cofnąć bez czekania 3 miesięcy było zakładane w Polsce i przenoszone na Argentynę (ostatni raz jakoś latem 2021 jak była ta akcja gdzie przenosili wszystkich przed Summer Sale'm). Drugie konto którego nie udało się cofnąć od początku zakładane na Argentyne. Dwa lata