Wpis z mikrobloga

Nawiązując do ostatniej afery organizacji Nigdy Więcej vs. Szymon Marciniak. Odkąd się zaczęła gównoburza próbują na facebooku odwracać kota ogonem, tłumaczą że oni nie donosili, prezentują listy poparcia dla ich organizacji. Wchodzę na ich profil od czasu do czasu żeby zobaczyć jak dziś się tłumacza, i powiem Wam że musi się im nieźle tyłek palić, codziennie jakieś śmieszne posty wrzucają, w których kreują się na ofiarę.

Żenada, powiem Wam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.facebook.com/respect.diversity

#bekazlewactwa #4konserwy #polska #pilkanozna #ciekawostki #afera
Pobierz
źródło: Przechwytywanie
  • 38
@marcaj a co powiesz o komuniście zandbergu i partii razem? Nie od dziś wiadomo, że powrót do komuznizmu to cel lewicy. Może porównamy go do Stalina i rosijii i wszystkich ludzi, którzy sie z nim spotykają oznaczymy sierpem i mlotem? Bardziej to oni chcą przypominać tą waszą "konfederusjjjjeee" niż sama Konfederacja.
@Matti28: ale to post o konfederacie.
Jak będzie post o Zandbergu to tam będziemy go krytykować.
Po za tym nikt tu memcena do nikogo nie porównuje. Nie trzeba. Wystarczy zobaczyć jakie postulaty ma i co sobą reprezentuje. Bez wymyślania
@Matti28: wstyd powiedzieć, ale rozkradanie kraju i wprowadzanie autorytaryzmu przez PiS i tak jest oczko wyżej niż antysemityzm, antyunijność, prorosyjskość i katotaliban.
Choć to wybór między strzałem w stopę z pistoletu albo armaty.
@Matti28: partia sympatyzująca z naszym największym wrogiem, Rosją.
Partia przeciwna naszemu członkostwu w największym sojuszu gospodarczym, dzięki któremu rozwijamy się i który stoi na straży naszych obywatelskich praw i broni nas przed autorytarnymi zapędami PiSu.
Partia wzywającą do łamania praw człowieka tylko dlatego że są innego wyznania czy orientacji.
Dalej nawet mi się nie chce wymieniać.
Musisz postarać się bardziej, żeby to "dobro kraju" wybrać :D
@marcaj a dobro kraju to obiecywanie coraz większych socjali i zadłużanie kraju? już raz Peło sprzedało pół kraju prywatnej firmie, żeby zrobiła swoje prywatne autostrady, a teraz pis chce je "wywłaszczyć" dając tym firmom miliardowe odszkodowania. To granie do jednej bramki, a i tak zarobią te same swinie. lewactwo udziela tylko na "prawach" kobiet, ktore i tak posiadaja wiecej praw niż mezczyzni. O dewiacjach nie wspomnę, bo szkoda strzępić ryja. Nie będzie
@Matti28: ale co to za argumenty?
"Będę głosował na partię która utnie mi głowę, ale tamci też trochę biją".
To są w ogóle nieproporcjonalne zarzuty. Łapówkarstwo vs zapraszanie wrogiego kraju na nasze ziemie.
Pro- Niemcy (bo Tusk ma dziadka w Wermachcie) vs wyjście z unii.
Bardzo dobrze że są kary, bo inaczej PiS robiłby co chce.
@Flypho: Nasza organizacja zwraca uwagę na hejt w stosunku do Stowarzyszenia Nigdy Więcej, które zwróciło uwagę na niedopuszczalność wspierania przez osoby pełniące ważne społecznie funkcje poglądów wymierzonych przeciw konkretnym grupom społecznym. Wsparcie takie nie musi oznaczać ich głośnego wypowiadania. Czasem wystarczy sama obecność na wydarzeniu organizowanym przez osobę głoszącą takie poglądy, by przyczynić się do zwiększenia jej społecznego uznania. Tak było w tym wypadku – obecność sędziego uwiarygadniała osobę, której słowa
@Watchdog_Polska: Przepraszam bardzo, ale jaką mam mieć gwarancję, że oni mi napiszą prawdę i przedstawią jakiekolwiek dowody? Żadną. Nie zrobili tego publicznie (bo te ich oświadczenia są mało wiarygodne i niczym niepoparte) i nie zrobią tego w prywatnej odpowiedzi. Poza tym to wy ich tutaj zawzięcie bronicie i w poście powyżej twierdzicie, że nie było żadnego donosu. Skąd tak naprawdę wiecie?

Fakty natomiast są takie, że ta organizacja ma wiele za