Wpis z mikrobloga

Hej, nigdy tego nie robiłem, ale do siłowni zacząłem ostatnio dokładać cardio w postaci biegów na zewnątrz, 2-3 razy w tygodniu po asfalcie. Rzeczywiście zaczęło mi się to podobać w związku z tym poszukuje butów do biegania. Aktualnie biegam w starych maxach wypierdziałych i mocno wychodzonych. Co warto kupić w cenie 250zl na początek? Mam dość szeroka stopę. Nie mam pojęcia o takich butach, nie wiem co preferuje także warto gdyby były po prostu uniwersalne.

#bieganie
  • 2
@hisux: chciałem polecić kiprun long2, ale wszedłem z ciekawości w cenę i chyba mocno ich pogrzało xD Tez mam szeroka stopę i biegam aktualnie w nike pegasus, ale tutaj tez musiałby trochę dorzucić do tych 250zl, ewentualnie czekać na promocje. Chyba będzie ciężko coś znaleźć do tych 250zl, żeby było przyzwoite i wytrzymało trochę czasu.
@Tigermass: Dzięki wielkie za odpowiedź, generalnie bardziej mi chodzi żeby było po prostu przyzwoite, wytrzymałość stawiam raczej na dalszym planie. Jeżeli rzeczywiście wkręcę się na dłużej to z czystym sumieniem kupię coś droższego