Wpis z mikrobloga

OP nie wytrzymał i wygląda na to, że mnie zablokował, ale skoro napisałem odpowiedź to Ci tu ją wrzucę.
Widać wyparcie u niego i nawet usunął mój wpis, gdzie go nie atakuję ani nie obrażam tylko tłumaczę opis dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ach ci przegrywi z pod tagu #przegryw

czaję, chociaż nie czaję co Ci się podoba w "zakochajmy się matkojebcu", bo to raczej pokazuje prymitywizm i brak szacunku oraz kompleksy narodowosciowe lub bananową głowę, bo napisała to po anglicku


@aczutuse: już tłumaczę, natąpiła mocna zmiana stylu (i jezyka który to podkreślił, no i po angielsku niektóre stwierdzenia leppiej oddają myśł) ze zwykłego i słodkopierdzącego na ostrzejszy. Dodatkowo, jest tu połączenie ładnego "fall in love" z motherfucker.

Dla mnie świetny przekaz podprogowy. w stylu bądźmy mili, fajni, śmieszni, komunikujmy się i w ogóle, ale jak już będziemy razem to trochę ognia też się przyda.

Dla mnie to zwyczajnie typ kobiety który mi odpowiada, od po prostu. (nie nie będę do niej pisał i szukał haha)
I jak bym szukał to po przeczytaniu takiego tekstu (a na teksty mocno zwracam uwagę) od razu dał bym prawo.
  • 3
@Mutare_mundi: aha, ale w praktyce na tinderze o ile nie jestem czadem to tak sie nie wybiera Polek. Bo raz ze mala szansa, że Cię odlajkuje (chłopy przecietne są odlajkowywanie przez ok. 1% bab), a dwa, że w rozmowie moze byc zupelnie inaczej. Opisy się czyta raczej tylko po to by odsiać baby, patologię niż wybrać na podstawie opisu.
aha, ale w praktyce na tinderze o ile nie jestem czadem to tak sie nie wybiera Polek.


@aczutuse: Ja tak wybierałem i nie narzekam, a zajebiście daleko mi do chada, ot zwykły przeciętniak (wyglądowo) tak patrząc optymistycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo raz ze mala szansa, że Cię odlajkuje (chłopy przecietne są odlajkowywanie przez ok. 1% bab),


@aczutuse: To kwestia odpowiedniej liczby prób, ogólnie byłem tutaj