Wpis z mikrobloga

#telewizory
Jaki telewizor polecacie w budżecie około 2000 zł?
Telewizor ma być dla rodziców, zależy im na długiej żywotności oraz sprawnym działaniu bez zacinania się. Przesiadka z Samsunga, niestety nie pamiętam modelu.
Czytałem sporo opinii o marce TCL. Warto? Szczególnie model TCL 50P735 50.
Czy może iść w Samsunga LED 4k?
Będę wdzięczny za pomoc.
  • 4
@kornn9292: W tym budżecie nie ma różnicy za bardzo. Wszystkie telewizory będą miały te same wady i zalety. Jedyną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze telewizora dla rodziców jest lokalizacja telewizora w pokoju i skąd na niego patrzą. Jak ktoś chce telewizor "do filmów" to się mu raczej poleca VA ze względu na czerń, ale z doświadczenia wiem, że ludzie potrafią postawić telewizor w jakichś dziwnych miejscach i patrzeć
  • 0
@Drmscape2: Telewizor będzie powieszony na ścianie, odległość od miejsca siedzącego około 3 m. Poprzedni tv miał chyba 43-42 cale, teraz planuje im kupić 50 cali, choć rodzice mówią, że nie trzeba aż tak dużego TV ( ͡° ʖ̯ ͡°). Telewizor raczej pod kątem serwisów informacyjnych, wydarzeń sportowych, okazjonalnie seriale i filmy. Pewnie od czasu do czasu coś z YT.
Na jakie konkretne modele w Twojej opinii warto
@kornn9292: Trudno mi konkretny model polecić bo w tym roku wypadłem trochę z obiegu i raczej nigdy specjalnie tej półki cenowej nie śledziłem. Generalnie raczej bym szukał Samsunga jakiegoś na Tizenie bo ten TCL na Androidzie to może mulić.