Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli to byłaby prawda, to zasiłek dla bezrobotnych wypłacany jest tylko kilka miesięcy, więc zaraz z 8k spadłoby do 5k, a 5k na 5 osób to tylko 1k od łebka, szału nie ma
Głupio przyznać, że największe internetowe społeczności które wyparły wszystkie fora wywodzą się od libków korwinistów xD


@malinq: największe internetowe skrajnie lewicowe społeczności*
@nietostuje: akurat 8k+ na lape z zasilkow i 500 plusow na kilkoro dzieci (4 chyba?) za czasow jak 500 plus zaczelo startowac od 1 dziecka (czyli kilka lat temu) i jest to 100% potwierdzone info miala babka z bloku, wiec przy inflacji socjalnej i dodatkowych aktywnosciach 12k mnie nie dziwi
skąd się wzięły nazwy tych grup na fb? "Leksawka", "Papieżawka" wtf


@T34v2: od #!$%@?, Jak będzie w Akapie. Grupa ta była początkowo libertariańska a później została przejęta przez lewaków
Nie #!$%@? powstała jako grupa śmieszek Nieprzyjaciół Niewoli w kontrze do Przyjaciół Wolności. Jednak od 2016 roku jest opanowana przez inne pokolenie, lewicowe, nie libertariańskie
skrajnie lewicowe społeczności


@kerdian: nie do końca, część grup jest prowadzona przez Krystosiak i te są lewicowe czy tam progresywne ale część jest bardziej na prawo

Nie ma tak że wszystkie są opanowane przez to samo środowisko
przede wszystkim te grupy się poodcinały już od JBWA


@malinq: nie prawda, ja mam bana na kilkunastu grupach #!$%@?, w tym na grupie marce czy Jak było w 2011, Jak będzie w 2030. One są ściśle powiązane z Krystosiak a ta banuje ludzi związanych z libkami czy korwinistami
@fra234: było libertariańskie, ale akceptowano tam lekkie poglądy konserwatywne czy ekonomii klasycznej. Dopiero jak grupę przejął Kobold z Kuszyk to stała się lewacka. Po 2017 już wręcz progresywna i jeśli miałeś nie takie poglądy jak trzeba to leciałeś