Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#bukmacherka

Mam tu konto, ale nie napiszę z niego.

Wtopiłem ludzie i to tak, że głowa mała. Przez bukmacherkę zrobiłem lekko ponad 85 tys. długu. Wczoraj puściłem kupon za 20k na wygraną Manchesteru, bts i jak wyszło każdy wie. Chciałem się odkuć, a jestem w d^upie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Anonim (nie OP): Czas już się pogodzić z rzeczywistością i zaakceptować ten dług to raz. Czas na nowy rozdział życia z takim własnie długiem i bez dalszego grania. Musisz przestać przede wszystkim już łudzić się, że w końcu jednak odbijesz się choć ledwie w jakiejś części bo na pewno tak myślisz jak nie teraz to niedługo zaczniesz.
Wszystko co Ci teraz zostaje to skupienie się na powrocie do normalnego, typowego życia
@mirko_anonim: Musisz teraz zagrać jakiegos pewniaczka z kursem 2 za 80k i dług z głowy. Ja jak kiedys grubo przegrałem 5tysięcy, dla mnie to było naprawde bardzo dużo swego czasu, to zagrałem za maks debet na karcie i na szczęście siadło, wtedy zdałem sobie sprawe zeby więcej tak nie robić.
Co by nie mówić, na pewno sporo czasu zajmie ci spłata takiego długu normalną pracą, a tak czy dług 80k czy