Wpis z mikrobloga

Hej,
Chciałbym mierzyć swoją aktywność podczas gry w piłkę nożną. O ile w towarzyskich gierkach mogę mieć zegarek na ręce, o tyle w "lidze" naturalnie sędzia prosi o jego ściągnięcie. Czy jest jakaś opaska na nogę, lub jakiekolwiek inne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie pomiarów zegarkiem podczas gry w piłkę?
#garmin #fenix #football #pilkanozna
  • 7
Czy jest jakaś opaska na nogę, lub jakiekolwiek inne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie pomiarów zegarkiem podczas gry w piłkę?


@motyl1806: Zaloz zegarek na noge - producenci zegarkow nie sprawdzaja gdzie go nosisz :P

A tak na powaznie to bym sie 3x zastanowil nad czyms na nodze pry grze w pilke. Jak dostanie "z korka" to moze nie przezyc. No chyba ze jestes bramkarzem to mniejsza szansa :P

Ale sa jakies takie "pasy"
  • 0
@gorzki99 miałem taki pomysł, ale pomimo chudych nóg paska mi nie wystarczyło :D

na klate chyba masz na myśli sam pomiar tętna, kiedyś jakieś kamizelki widziałem ale nie od garmina, w dodatku dość drogie, więc jestem ciekaw czy ktoś mnie czymś zaskoczy
miałem taki pomysł, ale pomimo chudych nóg paska mi nie wystarczyło :D


@motyl1806: Wiec skoro nie obawiasz sie uszkodzenia mechanicznego przy spotkaniu z butem kolegi z druzyny przeciwnej to pozostaje Ci kupic drugi pasek - wiekszy :P