Wpis z mikrobloga

  • 6
@Kostor95 oczywiście, że AMD. aio za 750zl do procka który nie potrzebuje aio jest, obudowa za 800zl jest.

i do tego zasilacz spc ( ͡º ͜ʖ͡º)

dziwne priorytety
  • Odpowiedz
  • 1
@rsnbl: Kartę wrzuciłem tak na szybko, żeby każdy Mirek wiedział co mniej więcej tam włożę :P Właśnie zastanawiać się będę z kartą na końcu i na pewno kupię poza Morele
  • Odpowiedz
@Kostor95: do tego procka AMD wystarczy jakiekolwiek chłodzenie powietrzne. Fera 5 chociażby.

A przy intelu to mega drogie AIO może zostać i jeszcze ramka kontaktowa na CPU by się przydała.

Poza tym weź płytę w pełnym wymiarze ATX*, bo taka płyta do tej obudowy będzie przekomicznie wyglądać.

* mimo że akurat ten proc dobrze się sprawdza nawet z tanimi płytami A620 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
aio też praktycznie nie widać, chyba że blok i 2 węże to PEAK DESIGN xD


@ReeceWithouterpoon: Takie priorytety mają kupujący komputer w 2023 xD ma być szkło, ergiebe i karta graficzna w cool design aby można było na fotkę wrzucić.
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: Wymieniłem płytę główną, zmieniłem też zasilacz na coś odrobinę porządniejszego. Myślałem, że te za 500 są spoko, a nie lubię wyrzucać bez sensu kaski i stąd początkowo padło na ten od Endorfy :P Ryzeny 7 7800 X3D borykają się ponoć z jakąś dużą awaryjnością i są wręcz odradzane, wiec albo poczekać chwile albo brać Intela bez przyszłości
  • Odpowiedz