Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: dokładnie tak.
Na mnie Rosjanie żadnych zbrodni nie popełnili, a Ukraińcy drobne oszustwa robili wiele razy.
Naród straszliwie roszczeniowy i wredny do szpiku kości.
Ukraina to jest jeden z nielicznych krajów w Europie których nie odwiedziłem, a powodem było jedynie obrzydzenie do mieszkańców.
Kolejnym krajem którym się brzydzę jest Hiszpania, ale nawet nie w 10% tak jak Ukrainą.
  • Odpowiedz
@senq87: tak.
Nie byłoby to zajęcie Polski, bo Polska to niemiecka strefa wpływów co Rosja respektuje, tylko próba zajęcia Białorusi i państw bałtyckich.
Białorusi mi szkoda bo to piękny kraj, ale zdecydowanie lepiej wyjdzie będąc częścią Rosji niż Unii Europejskiej.
Co do państw bałtyckich jestem neutralny, byłem tam kilka razy i żadnego antypolonizmu nie zauważyłem, ale też nie zachwyciły mnie jak Białoruś.
Akurat zawsze mówiłem, że Związek Radziecki powinien tym 3
  • Odpowiedz
@sqlserver: może tak może nie, to tylko twoje gdybanie. Historia pokazuje co innego. Poza tym dla naszej gospodarki będzie wystarczające ciągłe zagrożenie wojną, które oni będą cały czas podsycać i się skończą jakiejkolwiek inwestycje.
  • Odpowiedz
@lysyznysy: tak, najczystszy kraj jaki widziałem, bardzo bezpieczny, bardziej niż Polska, a kobiety są niesamowite w porównaniu do zapatrzonych w zachód Półek.
Jedyną wada z mojej perspektywy to se średni wzrost jest tam większy niż w Polsce, o ile w Polsce czuję się wysoki to tam już nie za bardzo.
  • Odpowiedz
@senq87: ciągłe zagrożenie wojną jest najlepsze co może się przydarzyć.
Feministki i inne lewactwo zamkną ryje, bo mężczyzni nagle są do czegoś potrzebni a nie tak jak rybie rower.
Gdyby nie wojna nie byłoby tak powszechnego promęskiego przebudzenia które widać w wielu miejscach, wystarczy poczytać sobie komentarze na Twitterze i Youtubie.
Nawet gdybym był zupełnie neutralnie nastawiony do Ukrainy to zajęcie jej przez Rosję jest najlepszym scenariuszem dla Polski.
  • Odpowiedz
@sqlserver: żyjesz w Polsce? Mieszkam i pracuje w Polsce, gówno mnie obchodzi zdanie feministek na temat mężczyzn(to jest urojony problem). Chce żeby moje dzieci też mogły żyć w bezpiecznym kraju który się rozwija i bogaci. Patrząc na działanie Rosji względem sąsiadów oraz całej Europy jasno widać, że jej jedynym celem jest destabilizacja. A to mi daje jasną odpowiedź komu kibicować.
  • Odpowiedz
@senq87: Tak, w Polsce, ale tylko że względu na dobrą pracę.
Gdybym ją stracił natychmiast emigruję na Białoruś, bo w Polsce będącej kolonią UE zawsze będę śmieciem.
Przez 7 lat pracowałem w organizacjach międzynarodowych w Zachodniej Europie i dyskryminacja której byłem poddany jako Polak wyleczyła mnie bardzo skutecznie z jakiegokolwiek sentymentu do Zachodu.
  • Odpowiedz
@senq87:
Feminizm to jest najważniejszy problem .
Wystarczy popatrzeć na wskaźniki urodzin.
Dla Polski nie ma już żadnych szans, to co nie udało się Bismarckowi, Hitlerowi i Stalinowi udało się Gazecie Wyborczej i Unii Europejskiej.
  • Odpowiedz