Wpis z mikrobloga

@Maqnez jeśli dla ciebie dwukrotna porażka w finale LM oznacza tyle samo co porazka w rewanżowym spotkaniu eliminacji LM gdzie pierwsze spotkanie wyjaśniło kwestie awansu to nie mam pytań xD
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: Nie boli mnie bo nie jestem fanem United. Mimo tego szanuję bardziej Fergusona niż Guardiolę bo Ferguson wytrzymał w jednym klubie 27 lat, wychował 3 generacje piłkarskie i nie miał do dyspozycji takich środków finansowych jak ma Guardiola.

Guardiola na ten moment jest najlepszym trenerem na świecie i tego nie kwestionuję a Ferguson jest nadlegendą trenerską.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: lol. Jakos nie wyobrażam sobie guardioli wygrywającego lm z drużyną która nie ma najlepszej kadry. Jak Mourinho z porto czy interem. Czy chocby wygrywającego le z MU czy lige konferencji z Roma.
Także Mou jak dla mnie lepszy. Chociaż jest #!$%@?.

Klopp z borussią czy liverpoolem co osiągnął.

A Guardiola tylko prowadzi topowe drużyny z kosmiczną kadrą nieograniczonym budżetem... Owszem strzelają dużo goli i dominują, ale nie zawsze wygrywają.

Już
  • Odpowiedz
magia Fergusona, potrafił zrobić samograja z przeciętniaków nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sometimes_yolo: Samograj z takimi gwiazdami światowego futbolu, jak Darren Fletcher, Ji-Sung Park, czy John O'Shea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez hejtu oczywiście, z sympatią dla całej trójki :P

A Guardiola tylko prowadzi topowe drużyny z kosmiczną kadrą nieograniczonym budżetem... Owszem strzelają dużo goli i dominują, ale nie zawsze wygrywają.


Generalnie zrobienie
  • Odpowiedz
  • 0
Ferguson z United pierwszy zdobył potrójną koronę. Przestań pierdzielić głupoty.


@majkkali: Sam przestań pierdzielić głupoty, bo nigdzie nie pisałem kto pierwszy zdobył potrójną koronę, tylko że Guardiola jako pierwszy zrobił to DWA RAZY.
  • Odpowiedz
  • 0
xavi iniesta


@Maqnez: No teraz z perspektywy czasu są to wielcy zawodnicy, jedni z najlepszych w historii, ale właśnie rzecz w tym przed przyjściem Guardioli nie byli tak postrzegani.

a można wymieniać dalej


@Maqnez: No to dawaj, wymieniaj. Śmiało, czekam. Ale tylu ilu ich wymienisz to zapewne tylu samo topowych znalazłoby się w składzie z MU z tamtych czasów. Więc co to za podwójne standardy? Anno domini 2023, a widzę
  • Odpowiedz
Co ty gadasz ? śledziłeś piłkę wtedy ? Xavi i iniesta byli już topowymi zawodnikami reprezentacja itd. to messi byl wschodząca gwiazda
masz tutaj tych anonimowych zawodników XD Guardiola przyszedł na gotowe lub prawie gotowe tylko valdes był średniakiem ale chcieli miec swojego ikera
Maqnez - Co ty gadasz ? śledziłeś piłkę wtedy ? Xavi i iniesta byli już topowymi zawo...

źródło: Screenshot_8

Pobierz
  • Odpowiedz
@Maqnez: Dlatego moim zdaniem Guardiola nie stoi na równi z top trenerami jak mou czy ferg -On ZAWSZE przychodził na gotowe/prawie gotowe i miał to dobrze układać plus wydać kupę siana jak w city
  • Odpowiedz