Wpis z mikrobloga

czesc, niestety jestem ekspertem od narkotestow i chcialem tutaj rozwiac wszelkie watpliwosci

1. THC - z THC jest taka sprawa ze bardzo dlugo schodzi z organizmu, generalnie topka w tej kategorii wsrod narkotykow. mimo ze na tescie na silne jest napisane 14h to jest to info dla kogos kto nie pali i se raz dwa buchy sciagnal,, a w praktyce, po paleniu CODZIENNIE duzych ilosci przez kilka lat, po miesiecznym odwyku test na silne nadal wykrywal we mnie thc,,, test na mocz ktore wykrywaja niby do miesiaca u mnie wykrywaly przez 2,5 i mam kilkua kolegow ktorzy ze mna czesto jarali w tamtym okresie i im schodzilo tak samo tj 2.3msc. jezeli byla naprawde hardkorwa cpunka to jest mozliwe ze ten test dalej pokazuje thc po paleniu na urzedzniczej, ale to by musieli doslownie jarac od rana do wieczora, tydzien w tydzien przez dlugie miesiace, a byloby to widac na tik tokach moim zdaniem. ja uwazam ze albo jarala gdzies tam na zlotej albo relatywnie duzo na urzedzniczej plus poprawka z QOTB. tuman i reszta chyba nie byliby na tyle glupi zeby z nia jarac poza kamerami skoro mieli robic test

opowiesci dziwnej tresci ze skoro pod mikroskopem i odpowiednim naswietleniem widac delikatnie kreseczke mozna sobie o tzw ktant tzw dupy rozbic. widac po znaczku z koikaina jak powinna wygladac taka kreska,taka niewidoczna to moze. czasami faktycznie wychodzi bardziej bladamniej ostra ta kreska itp,, ale taka jak byla tutaj ze autentycznie trzeba uzywac mikroskopu albo teleskopu to sa #!$%@? warte kreski

2. AMP czyli amfetamina - i tutaj zaczyna zabawa, bo o ile THC to przy zalozeniu ze serio palila tyle co snoop dogg przez lata moglo jej nadal wyjsc, tak feta odwrotnie niz THC bardzo szybo usuwa sie z organizmu, ,dla moczu sa to bodajze oko 3 dni dla sliny okolo 2 dni i tutaj nie am #!$%@? we wsi zeby ajkos magicznie sie to ostalo w organizmu jak w przypadku thc.

i teraz sa dwie mozliwosci:
albo nikoli zostaly te dwa giety, na ktore okradla QOTB i walila je po cichu po katach malymi dawkami (bo zjesc 2g fety solo dla kogos #!$%@? to jest 3 dni imprezy i lazenia po scianach
albo tuman, cios i multipla zmuszaja te biedna dziewczyne do cpania poze kamerami dla wyswietlen

i ostatnie w kwestii informacji, prawdziwego mefedronu na ulicy juz nie ma, pod haslem mefedron sprzedaje sie 3cmc 3mmc i 4 cmc. ale na ulicy kupujesz gowno #!$%@? i nigdy nie wiesz tak naprawde co tam siedzi w srodku i co ty wlasciwie #!$%@?, a domieszka fety ktora diler kupuje za 5-15 zl w hurcie to normalna sprawa i czysty profit dla dilera. tych beta katonow by jej nie wykrylo na tescie ale #!$%@? towar z domieszka juz tak

#danielmagical
DymitrKaramazow - czesc, niestety jestem ekspertem od narkotestow i chcialem tutaj ro...

źródło: dolan

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz