Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #hiszpanska Co za absolutna dominacja Malagi w meczu przeciwko Valencii, w tym sezonie nawet Real czy Barca nie zdeklasowali tak rywala jak podopieczni Pellegriniego. Szkoda tylko słabej skuteczności u zwycięzców.

Teraz Real - Betis i szykuje się podobna dominacja. Tyle że Betis bez 3 podstawowych ŚO i liczę na jeszcze więcej bramek.
  • 6
@Theos: Szkoda tylko, że mieli ostatnio serię słabszych spotkań i z rywalizacji o mistrzostwo w zasadzie już wypadli, są dopiero na piątym miejscu. Ale akurat w przypadku tego klubu można mieć nadzieję, że będą iść w górę.
@Czajna_Seczen: po prostu wpadli w pewien malutki kryzysik formy. ;) Jak tak dalej będą grać, 4 miejsce gwarantowane (Real i Barca poza zasięgiem, Atleti nawet bez formy 3 punkty uciuła).

Mam nadzieje, że wszystko się ustabilizuje z sytuacją finansową Malagi (znaczy, zmieni zdanie ten szejk i sypnie kasą i spłaci jakieś rzeczy).
@Theos: Ano czwarte miejsce powinni utrzymać (a to ważne, żeby znów grali w LM), choć przyznam, że trochę mi szkoda Valencii, bo ten zespół ma potencjał na więcej niż prezentuje w tym sezonie, a pieniędzy z grania w LM też bardzo potrzebuje.
@Czajna_Seczen: myślę, że La Liga mogłaby mieć 5 miejsc w LM - hiszpańska jest obecnie najlepszą ligą i myślę, że spokojnie 5 reprezentantów tej ligi mogłoby grać z powodzeniem w LM - do tej świetnie spisującej się czwórki spokojnie mógłby uzupełnić Atletico.