Wpis z mikrobloga

#komputery #pc
Cześć! Mój stary PC co chwilę się wiesza i generalnie jest już mocno przestarzały , w związku z tym myślę o jego wymianie.
Co polecacie do 3K PLN ? Sama buda bez monitora.
Grać na nim nie będę ,ale chciałbym na nim jeśli to możliwe obsługiwać Photoshop'a.
  • 4
  • Odpowiedz
@OlekBB: Napisz co masz dziś, podaj wszystkie elementy zestawu, w tym bude, zasilacz, grafike i dyski. Twoje 3K da się dużo lepiej zagospodarować jeżeli ze starego zestawu da się coś poprzekładać.
  • Odpowiedz
@OlekBB: Techlipton, i wyjmij z zestawow za 4.5 - 6.5k. grafike, wyjdzie ci +/- 3k. W przypadku AMD zmiana prockow na podobne w wersji "G', czyli z integra, w przypadku intela z kolei unikaj prockow w wersji F, one nie maja integry. W obu wariantach Photoshop bedzie w pelni funkcjonalny, ale nienajszybszy bo zamiast zewnetrznej grafiki bedziesz wykorzystywal do wyswietlania obrazu pamiec dzielona z procesorem. Dlatego ma sens przelozenie
  • Odpowiedz
  • 0
@OlekBB jak chcesz coś małego to mam mini pc z ryżem 4600g i 32gb ramu za mniejwiecej połowę tej kwoty. Do podstawowej zabawy w ps wystarczy i będzie pewnie sporo szybszy od tego co masz.
  • Odpowiedz