Wpis z mikrobloga

Najbardziej żałosne jest jak na tagu #ukraina Polacy piszą, że to wojna podludzi z podludzmi. #!$%@?, ręce opadają, że ktoś kto przynajmniej lizna historie tego umeczonego narodu polskiego może o sąsiedzie z zamiędzy którego najechał czerwony okupant tak myśleć.

My jako podludzie byliśmy wywożeni do obozów koncentracyjnych, deptani przez Szwedów, byliśmy pod butem zaborcy który karał powiększeniem, za używanie polskiego, ktoś kto nazywał Polaków podludzi spalili nam do zera stolicę a potem przez pół wieku byliśmy podludzmi z bloku wschodniego.

#!$%@?. Pamiętam doskonale jak w po wejściu do Uni byliśmy w Europie podludzmi którzy tylko kradną samochody, sebixami #!$%@? na szparagach, polaczkami którzy nie opanowali podstaw polinglisz na zmywaku.

NIe jesteście żadnymi patriotami ani obrońcami godności. Jesteście dosłownie, dokładnie idealnym zaprzeczeniem wszytkiego za co walczyli i umierali nasi dziadkowie.
#rosja #wojna #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 35
rozumiem, że oczekujesz codziennych przeprosin? Czego wy chcecie w czerwcu 2023 podczas wojny?

@Raa_V: Oczekuję, że przeproszą chociaż raz, zamiast ciągle w czerwcu 2023 podczas wojny gloryfikować nazistowskich ludobójców, stawiać im pomniki i rozdawać ordery.

Jeżeli córka sąsiada będzie tonac w stawie to ty jej nie uratujesz bo jej dziadek był w komunista?

Jeśli wychwala Stalina i innych sowieckich morderców, zakłamuje historię, gloryfikuje Armię Czerwoną i jest dumna ze swojego dziadka,
opłacani przez kreml


@Grzesiok: Ponawiam swoje nawoływanie do podzielenia się informacją gdzie składać cv. Temat wojny bym zostawił ale w innych tematach bym potrollował za kasę na socjalach tylko nikt nie umie mi wskazać gdzie się zgłosić :(
@Werdna: spytaj kumpli. Chyba że myślisz że akcje straszenia rosją/straszenia ukrainą/straszenia atomem/szczucia PL na UA i odwrotnie są dziełem zwykłych trolli. Wtedy gratuluję naiwności .
@Heyolok
A to spoko. Ciekawe co by powiedzieli właśnie Ci pomordowani ludzie, w obliczu największego od dekady konfliktu znowu z naszym odwiecznym wrogiem obok granic naszego państwa. Tępa polska martyrologia, która od zawsze niszczyła ten kraj i ludzi.
@Raa_V: I co ci dał ten wpis? Co wam dają codziennie te same wpisy: wykop jest pełen ruskich onuc! Po co to robicie? Po co groźby na privach, banowania? Naprawdę każdy kto się odważy mieć inne zdanie niż Ukrainiec to ruski agent? Siejecie tu propagandę i tyle!

@Grzesiok Kogo obalasz? Czym obalasz? Groźbami pobicia? Wyzwiskami? Banowaniem? Czarną listą?
@West__: argumentami. Przerasta cię to?

Groźby? Nie rozśmieszaj mnie. Nie będę się zniżał do moskiewskiego poziomu.

Spójrz na kolegów których proby manipulacji niszczę prostą prośba o dowód lub przykład. I staje im to w gardle (najlepszy przykład janroutertrzeci i jego teoria o wykopkach masowo piszących o niezniszczalności Leopardow. Nie doczekałem się pokazania takiego wpisu, a kolega nie odpisal
@Grzesiok:

argumentami. Przerasta cię to?


I już na początku mnie obrażasz - nie argumentami tylko manipulacjami. I dobrze, że ci nie odpisują, bo nie warto karmić trolla.