Wpis z mikrobloga

Ale że to kontr protest, odpowiadający na zablokowanie przejścia granicznego przez polskich rolników (żeby czasem ukraińskie zboże nie wjechało) to już ci taki koniasz czy inny kremlin nie powie
@Dymass Trolling wychodzi mi nad wyraz dobrze. Rzecz w tym że w tej chwili nie trolluję.
Rzugać mi się chce jak patrzę na wasze kretyńskie komentarze odnośnie napaści ruskich na ukraińców.
W znalezisku gdzie pisano o polskich rolnikach blokujących przejście graniczne mało się Tobie podobni nie zesrali. Pierwszym komentarzem było "JAKIM PRAWEM ONI BLOKUJĄ PRZEJSCIE?!" Czy coś w tym styl. Potem było tylko lepiej - plucie gnoje nie polskich rolników, na piedestale
Nie można być tak głupim, żeby blokować ciężarówki państwa które najmocniej Ukrainie pomaga. A potem przychodzi ukraiński rolnik i mówi potrzymaj mi piwo xD.


@Koniasz: nikt nie blokuje ciężarówek z USA.
@Pleb12:

ciągnęliśmy zza granicy to było dobrze, nie? To są zwykli przedsiębiorcy nastawieni na zysk. Ja jako konsument mam wywalone, wolę tańsze i tak samo dobre.


Oczywiście. Ja też... ale jako konsument wolę coś certyfikowanego europejskimi normami i nie mam nic przeciwko temu by to polscy rolnicy się bogacili ;)
@Samuraj_ze_Spychowa A Polaczki dalej pieprzą o romantycznej wizji świata walki dobra ze złem, gdzie Ukraińcy włącza a wolność nasza i waszą. Dlaczego Polacy są tacy głupi i nie potrafią dbać o własny interes? Sprawy gropodsecze kwiczą, sprawa pamięci o Wołyniu leży. Nasza tzw władza i opozycja demokratyczna myśli, że za 2 lata po wojnie Ukraińcy będą mieć do nias sentyment. No nie tam wjadą amerykance i Niemcy, a my zostaniemy z ręką