Wpis z mikrobloga

Pan Lewandowski dość sceptyczny co do odpowiedzialności za wysadzenie tamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thorrand: Wiadomo że Ruscy zaminowali tamę i mam taką rozminę czy dało się jakoś pomów tym ładunkom wybuchnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Pan Lewandowski dość sceptyczny co do odpowiedzialności za wysadzenie tamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thorrand: moze tak byc ze UA wysadzili by sobie południową flanke zabezpieczyć powodzią i dac wszystkie siły na bachmut i zaporoże.
@wuwuzela1:

Pisałem o tym na wykopie zaraz po jej wysadzeniu, że moim zdaniem zrobili to sami Ukraińcy. Taka hipoteza oczywiście nie ma zbyt wielkiej popularności :D

Dobrze wiedzieć, że ktoś o wiele bardziej kompetentny myśli podobnie :)
@Thorrand no ja mam pytanie czym mogli wysadzic taka tame? Pociski do HIMARS czy nawet Storm Shadow nie dalyby rady, musialby byc ostrzal kilku sztuk. Ktos dzis wrzucal, ze hamburgery podaly informacje o satelicie, ktory wygryl eksplozje okolo 2.30 lokalnego czasu. UA musialby tam wwziezc tira trotylu.
@Dymass: @trele12:

Tama była uszkodzona od wcześniejszych ataków. W zbiorniku znajdowała się rekordowa ilość wody, i zapewne orki solidnie ją zaminowały ;)

A dziura wcale taka duża nie jest.

Sądzę, że wystarczyło MOCNIEJ PIERDNĄĆ i dziura by się zrobiła.
@Thorrand:

Wnioski?

- Pan Lewandowski dość sceptyczny co do odpowiedzialności za wysadzenie tamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No kvrwa, rzeczywiście, sceptyczny w chvj.

Pisałem o tym na wykopie zaraz po jej wysadzeniu, że moim zdaniem zrobili to sami Ukraińcy. Taka hipoteza oczywiście nie ma zbyt wielkiej popularności :D

Wśród tępaków z r0sji cieszy się wręcz ogromnym poparciem.
Kierowca-ufo - @Thorrand: 
 Wnioski?
 - Pan Lewandowski dość sceptyczny co do odpowie...
@Thorrand:
Sabotażyści w sensie r0skie? Chyba nie wiesz who is who w tej wojnie, bo sabotażyści to tamę zaminowali, a pułkownik po tym fragmencie jedyne co dopuszcza, to panikę r0skow gdyby ukraincy chcieli tamę przejąć.

Ale produkuj się nadal i rób z siebie debila, znajdą się tacy co ci przyklasną.
UA musialby tam wwziezc tira trotylu.


@Dymass: a jak rozwalili most na ciesninie kerczeńskiej ? ;)

albo akcja specjalsów albo jakeś drony podwodne/torpedy albo w ogóle bombka penetracyjna, i tak sie nie dowiesz
Pisałem o tym na wykopie zaraz po jej wysadzeniu, że moim zdaniem zrobili to sami Ukraińcy. Taka hipoteza oczywiście nie ma zbyt wielkiej popularności :D

Dobrze wiedzieć, że ktoś o wiele bardziej kompetentny myśli podobnie :)

@Thorrand:
Na pytanie czy zrobili to moskale odpowiedział, że nie wie.
Na pytanie czy zrobili to Ukraińcy odpowiedział, że absolutnie nie ma takiej możliwości (no chyba, że próbowali zdobyć/rozminować tamę i zdarzył się wypadek).

No
@surlin:

No to w takim razie waha się między kosmitami a Rosjanami... :)
Liczy się cała wypowiedź, a jest ona jednoznaczna.

Zwłaszcza końcowy fragment, w którym Zychowicz mówi: (parafrazuję) Prezydent Turcji zaproponował, żeby powołać komisję w tej sprawie, na co Ukraińcy powiedzieli kategoryczne nie... :)
Liczy się cała wypowiedź, a jest ona jednoznaczna.

@Thorrand: To gigantyczna zapora wytrzymująca napór miliardów ton wody. Zniszczenie czegoś takiego wymaga użycia wielu ton celowo i precyzyjnie rozmieszczonych materiałów wybuchowych. Zapora niemal od początku znajduje się w rękach moskali, jest fizycznie niemożliwe, aby zrobili to Ukraińcy.

Pomijam, że ze skutkami tej tragedii Ukraina będzie się mierzyć przez najbliższe dziesięciolecia.