Wpis z mikrobloga

#famemma
Tancula odciął się od szalonego kondona że względu na swój PR xD a okazuje się,że to była tragiczna decyzja bo transporter jest teraz dużo popularniejszy od przyszłego mistrza KSW
Ma swój podcast gdzie #!$%@? bzdury,ale jest trochę kontrowersji i jakieś tam ma wyświetlenia,jest aktywny na Twitterze a rak tancula? Nie istnieje w internecie xDD
Pobierz meemphis11 - #famemma 
Tancula odciął się od szalonego kondona że względu na swój PR ...
źródło: Screenshot_20230609-174427
  • 8
@meemphis11: To akurat było pewne według mnie i nie rozumiałem zbytnio jego ruchu. Ten szalony reporter jest jaki jest, ale jest jakiś. Ma cięty język i pomysł na siebie, a Tańcula jest typem człowieka który dużo gada jaki to ambitny nie jest, a jak ma okazje to totalnie jej nie wykorzystuje. Gdyby nie spina z Muranem to obstawiam, że walk już by dawno nie miał jak inni bezpłciowi zawodnicy.
Tańcula jest typem człowieka który dużo gada jaki to ambitny nie jest, a jak ma okazje to totalnie jej nie wykorzystuje. Gdyby nie spina z Muranem to obstawiam, że walk już by dawno nie miał jak inni bezpłciowi zawodnicy.


@BiednyJohny: no bo minęły czasy profesjonalistów a nastały czasy dymogennych wariatów, dlatego teraz walczą głównie osoby w typie Bandury, Dzinolda, Polaka czy Gimpera.
@meemphis11: O tym samym ostatnio myślałem XD Reporter kręci świetne wyniki na YT, Tańcula zostawił go pod naciskiem środowiska influ, ale w tym momencie to środowisko jednak stoi za Reporterem bo jest na chwilę obecną popularniejszy XD
Arek odchodzi w zapomnienie i może sobie pluć w brodę, bo podcast by go trzymał na powierzchni.
@rybsonk: Polak walczy ostatnio? Na początku Polak był zadymiarzem potem się ugrzecznił i typ co walczył dosłownie na każdej gali naglę nie pojawia.
Bandura, Gimper to ma być dobre porównanie? Porównujesz typów ze społecznością która dla ich walki kupi PPV z Tańculą który jak się pojawił w fame to nikt go nie znał, a społeczności własnej dalej nie ma. Tańcula yt 35k wyś Bungee (Bandura, Dżinold) 1 mln wyś.
Są nie