Wpis z mikrobloga

Co prawda, może nie jestem jakiś wybitnie pro-ukrainski z dwóch powodów (neo-banderyzm na Ukrainie + obrzydliwa propaganda w tym odczlowieczanie Rosjan - podobna do tej która była stosowana w 3 rzeszy) ale jednak oddam Ukraińcom to, że ta kontrofensywa jeszcze się na dobre nie zaczęła i Rosjanie wygrali jakąś jedna mała potyczkę w pierwszych dniach, a tu już spam wpisami o klęsce Ukraińców. No ale w sumie Ukraińcy sami kreowali taki przekaz więc nie ma się co dziwić, że oczekiwania ludzi są duże.

W każdym razie mam nadzieję że Ukraińcy już wyciągnęli wnioski z tej wpadki i już korygują swoją strategię.

#ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
@FlameLand99: Dobrze, tylko, ze czemu maja zwazac na zdanie opinii publicznej/wykopkow jesli powirdzmy, doprowadza do takiego przelamania jak to mialo miejsce wczesniej, na duza skale. Nie chce copowac, ale wydaje mi sie, ze gdyby przegrywali to tak sromotnie to sami tez by wypuszczali filmiki, a tak pozwalaja Rosjanom gadac glupoty, po czym w momencie w ktorym nagle ta kontrofensywa sie udaje, to zyskuja jeszcze wiecej, a Rosjanie traca o wiele bardziej
  • Odpowiedz
  • 1
@FlameLand99 trzeba byc slepym, zeby nie widziec zbrodni popelnianych w ostatnim poltora roku przez zolnierzy rossyjskich. Nie ma zadnego usprawiedliwienia ku temu.
  • Odpowiedz