Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci na jakim etapie zakupu na wtórnym robi się sprawdzenie lokalu z fachowcem? po przedwstępnej? a jeśli po to czy w przedwstępnej zawiera się warunki odstąpienia w razie znalezienia usterek? bo to dosyć subiektywna kwestia, a głupio przecież stracić zadatek
  • 9
  • Odpowiedz
@affairz przed przedwstępna, mówisz właścicielowi albo babie z biura, że chcesz je obejrzeć jeszcze ze szwagrem i że bez tego nie kupisz

jak robi z tym problemy to ma coś do ukrycia
  • Odpowiedz
  • 1
@marsjanin2012: fachowiec od odbiorów. pośrednik Ci powie to co chcesz usłyszeć, a czy to prawda czy nie dowiesz się jak prowizja będzie dawno zainkasowana i pośrednik będzie w trybie "tera panie to mi możesz skoczyć". a inna sprawa, że to co obecnie gadam i większość co gadałem w przeszłości były bez pośrednika

@Kutafonix215: coś tam negocjuję, o czym pisałem już dawno, ale póki co nic nie poszło do przodu, po
  • Odpowiedz
@affairz: ja mirku tak sarkastycznie napisalem, posrednik to #*U&#*@ 5 kolo u wozu i omijaj tych pasozytow. Pisalem ostatnio pod tagiem jakie klamstwa wypisuja w ogloszeniu a wiekszosc to baby, te to juz zupelnie sie na budowlance nie znaja no i wlasnie, ma ci obrzydzic mieszkanie jak prowizja "juz jest w ogrodku"? HA TFU. Kupujesz od prywatnego to niech on placi jak taki wygodny ze musial najac posrednika (najdrozszy fotograf w
  • Odpowiedz
@affairz: zawsze przed umowami i zadatkiem to chyba jasne mirasa? Inaczej sad ci nawet powie ze nie dochowales starannosci i jestes sam sobie winny ze nie sprawdzales. Zadatek chroni 2 strony ale niesie tez ryzyko wiec to jak stan cywilny, zmieniasz jak ci to sie oplaca i jestes pewien. Pozniej odkrecic nie idzie latwo albo darmo.
  • Odpowiedz
  • 0
@marsjanin2012: omijaj omijaj, ale jak pośrednik ma wyłączność a kwadrat Ci się podoba to jedyny sposób na ominięcie to rezygnacja z zakupu. jak obejdziesz pośrednika i ktoś Ci sprzeda to i tak go nie obszedłeś bo i tak sprzedający zapłaci prowizję i Ty penie też
  • Odpowiedz
@affairz: to przeciez mafia, kladzie reke na twojej kasie a najal go sprzedajacy (lub dal sie omotac) pis niby mial dac zakaz reprezentowania kupujacego przez te pokemony, ksiazkowy konflikt interesow. Pamietaj ze negocjowac frycowe tez mozesz chyba ze czujesz ze mieszkanie pojdzie ci kolo nosa. Kijowa sprawa. Mnie kilka lat temu te mendy tak zniechecily do siebie ze znalazlem na rynku pierwotnym, perelke. To w sumie dziekuje posrednikom ( ͡º
  • Odpowiedz