Wpis z mikrobloga

Szczerze? Nie ma w tym nic szokującego. Są już filmy na których Leopard z urwanym kołem jest błyskawicznie naprawiany w polowym warsztacie.


@wjtk123: Zgadzam sie. Z tym że ten pojazd najpierw trzeba ewakuować. A patrząc na to że ruskie go nagrały i go nie dobiły to sami najpewniej go chcą ewakuować i nim objechać pół Rosji pokazując zdobyty najlepszy zachodni czołg który Ukraina dostała. Gdyby im się to udało to dostawa
poprawil z "porazone" na uszkodzone, nastepnym razem od razu uzyj lepszego translatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: Chłopczyku, poprawiłem z "porażone" na "uszkodzone" bo to pierwsze określenie, używane powszechnie przez wszelkiej maści "analityków wojskowych" wydało mi się zbyt pretensjonalne( ͡° ͜ʖ ͡°)
xDDD poprawil z "porazone" na uszkodzone, nastepnym razem od razu uzyj lepszego translatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertkk: A co tobie nie pasuje w określeniu "porażone" jest to normalne wojskowe określenie na sprzęt uszkodzony/zniszczony. Chociaż bardziej tyczy się to samego wyłączenia z walki bez względu na to czy zostały doszczętnie zniszczone czy tylko uszkodzone.
@robertkk: Padłem ofiarą polowania na czarownice i bezpodstawnej nagonki¯\(ツ)/¯ Pewnie przyłożyłeś do tego rękę.

a ja nie mialem zadnego

Kolejny dowód na to, że świat jest niesprawiedliwy.