Wpis z mikrobloga

Nie ma bata, żeby Rosja przegrała tę wojnę. Nie wiem do jakiego brudnego triku się jeszcze posuną, ale to nie jest ruski mindset, żeby wyjść z tego na tarczy. W sumie, wygranych nie będzie na pewno, no może poza USA, ale na happy end dla UA bym nie liczył.
#ukraina
  • 17
  • Odpowiedz
Wiesz co robi szczur zagoniony do kąta? Ruscy w desperacji mogą wykombinować jakieś chore gówno

@JudzinStouner: putin ma przycisk, naciśnie i wszyscy zginiemy, trzęsę się i boję się
  • Odpowiedz
@JudzinStouner:

Nie wiem do jakiego brudnego triku się jeszcze posuną, ale to nie jest ruski mindset, żeby wyjść z tego na tarczy.

Wiesz co robi szczur zagoniony do kąta? Ruscy w desperacji mogą wykombinować jakieś chore gówno.


To jest pustosłowie, bez żadnego znaczenia i odbicia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: a ja mogę sobie wyobrazić. przegrywanie z mniejszym jest w genach rusków, bo większość takich konfliktów z sąsiadami przegrywali. Postawi się ich przed faktem dokonanym i tyle. Atom? Bez żartów. Wykorzystują cały swój arsenał środków i do tej pory, gdyby cokolwiek mogli to by zrobili. Oni przecież przed niczym się nie cofną(chyba, że ma to druzgoczące dla nich konsekwencje jakim byłoby użycie atomu), więc i nie trzymają żadnego asa
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Mnie najbardziej przeraża, że nikt już nie mówi o pokoju. Tak dla przypomnienia to my Polacy braliśmy udział w każdym ważnym konflikcie zmieniającym reguły geostrategiczne w Europie środkowo-wschodniej. Moim zdaniem wypchniecie Rosji z całego terytorium Ukrainy (czytaj Europy) lub przejęcie całej Ukrainy przez Ruskich takim by był, więc mam obawy, a konflikt coraz bardziej eskaluje...
  • Odpowiedz