Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: A wiesz że jak jesteś znana z tego że do koperty dajesz maksymalnie 100zł a na imprezie wpierdzielasz w opór devolajów i placków to też nikt Cię nie zaprosi na chrzciny, roczek, komunie, 18'stke, wesela i stypę również. ( ͡º ͜ʖ͡º)
O, tak myślałem. To intellectual superior we własnej osobie xD


@zbaszynek: Wybacz ale nie zrozumiałem, mówisz językami - pewnie msze w kaplicy pod lasem macie jeszcze po łacinie aby gawiedź nie skumała o co tak naprawdę chodzi...
@WielkiNos: Ja odmawiając powiedziałem, że nie mam bierzmowania oraz, że bycie chrzestnym to nie tylko prezenty, ale też prowadzenie dziecka od strony religii czy coś takiego i by na to z mojej strony nie liczyli. Rodzice przyjęli to do wiadomości, ale mimo to byłem zaproszony na chrzest.
Wiedzieliście, że jak odmówicie bycia chrzestnym, nawet jeśli zgodnie z zasadami kościoła byście nim nie mogli być, to nie zostajecie zaproszeni na chrzest nawet jako gość? ( _)


@WielkiNos: a wiesz, że jak nie ochrzcisz swojego dzieciaka, to z ulubionego wnuka stajesz sie cichą persona non grata której niektórzy nie chcą wpuszczać do domu, a twój syn już nie jest taki wspaniały wnuk i prawnuk? xDDDD
to nie zostajecie zaproszeni na chrzest nawet jako gość


@WielkiNos: Nie można "nie zostać zaproszonym na chrzest". Chrzty odbywają się podczas ogólnodostępnych mszy św., na które każdy może wejść i dopóki nie zakłóca przebiegu mszy, to nie można go wyprosić.

Mówiąc językiem KK, gospodarzem mszy jest Jezus, który zaprosił wszystkich ludzi do udziału w niej, więc jeśli ktoś mówi ci, że nie jesteś zaproszona, to znaczy, że uważa się za ważniejszego
@WielkiNos: a po co tagujesz tymi wierzeniani, skoro na imprezkę nie zaprosiła Cię rodzinka albo znajomi?
Jak Cię sąsiadka nie zaprosi na ślub, to napiszesz list do papieża? :)