Wpis z mikrobloga

@DenNarcoSmurfen: Jeśli to nie problem, to podaj więcej szczegółów. Jakie VPN? Konto rejestrowane na Argentynę czy zmieniane? Jeśli zmieniane, to jak dawno temu? Czy przed próbą zakupu sprzedawałeś coś na rynku, czy już miałeś środki na koncie?
@Yarizu: Konto przerzucone na argentynę lata temu, jak jeszcze można to było zrobić giftcardami, używałem Nord VPN, ostatnio mnie capnęli i przerzucili z powrotem na polskę, poszedłem na turcję 3 dni temu i dzisiaj znowu klapa :( O ile przed zmianą nic na rynku nie sprzedawałem i środki miałem cały czas na koncie to transakcji na rynku ogółem mam z kilkanaście tysięcy na tym koncie
@DenNarcoSmurfen: Czyli wiem już kogo cofają, jakie kryteria mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ja kupuję normalnie i mnie nie cofnęło, a w tym tygodniu 2gry kupiłem + 1DLC a potem jeszcze 2 kolejne DLC i wciąż mam Argentynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@DenNarcoSmurfen: Tych co mają ogromną ilość.
Ja nie przekraczam nigdy 3k AR$ czyli jakieś 100zł mniej więcej

Ty miałeś ponad 70k AR$
Średnie zarobki w Argentynie to 40k około, więc miałeś na koncie steam o 30k więcej niż zarabia typowy chłop w Argentynie.
Nie mówiąc, że nikt nie wpłaca 100% wypłaty na konto steam.

@Vizley też miał około 1800zł czy coś około tego, też go cofnęło
Obstawiam, że to przez wielkość
@MePix: kurde w sumie coś w tym może być xD ja zawsze skina w CS sprzedawałem i trzymałem hajs w zapasie, najwięcej miałem coś koło 400k ars, i nie było nigdy niżej niż 50k, wydam trochę i zmienię region zobaczymy co sie stanie
@MePix: Teoria bardzo spoko. Fajnie jakby ktoś jeszcze, kogo cofnęli, wypowiedział się na temat tego, ile posiadał środków na koncie w momencie próby zakupu.
ę, poszedłem na turcję 3 dni temu i dzisiaj znowu klapa :( O ile przed zmianą nic na rynku nie sprzedawałem i środki miałem cały czas na koncie to transakcji na rynku ogółem mam z kilkanaście tysięcy na tym koncie


@DenNarcoSmurfen: Mówisz o nowym koncie czy jest jakiś sposób na zmianę już używanego?
@DenNarcoSmurfen: Jeśli chodzi o tego exuya to widzę, że ma sporo opinii pozytywnych od raczej prawdziwych ludzi, więc chyba zaryzykuję, a wiesz może czy po tym jak dziś mi zmieniło muszę odczekać jakiś czas przed zapłaceniem mu? Np. dwa tygodnie żeby steam nic nie wykrył.