Wpis z mikrobloga

@rzuf22 co ty #!$%@?? Gdzie ktoś ci coś narzuca? Ktoś kazał ci iść w tej procesji (czy jak to się nazywa)? Raczej z tego co słyszę, to w różnych korpo raczej narzucaja świętowanie pride month.
Od parunastu lat jestem ateista i nie odczułem jeszcze żeby kiedykolwiek kościół cos mi narzucał. Jest mi bardzo obojętny. Bardziej czuję narzucajacą się ideologie lgbt i wrzucania czarnych wszędzie gdzie popadnie
  • Odpowiedz
żeby kiedykolwiek kościół cos mi narzucał.


@chrononauta: Musisz podatki na kościół płacić, a potem dać w łapę proboszczowi kiedy będziesz chciał pochować rodziców zgodnie z szamanizmem pomimo tego, że płacisz na to podatki
  • Odpowiedz
@chrononauta:

w różnych korpo raczej narzucaja świętowanie pride month

Jak narzucone? Każą ci się ruchać z kolegą-gejem? Bo z chęcią bym się dowiedział gdzie takie rzeczy robią

nie odczułem jeszcze żeby kiedykolwiek kościół cos mi narzucał

Zazdroszczę, bo w kraju w którym ja mieszkam, z racji tego, że niedziela to dzień święty (dla katoli) to sklepy są pozamykane

A z kościelnych ksiąg nadal mnie nie wykreślili
  • Odpowiedz
@MvPancer: Tylko tej p***j flagi powinno tam nie być


@Viado:

Oho, zaczyna się, długo nie trwało xD

- I tylko jeszcze krzyża nie powinno tam być. I monstrancji. I tylko jeszcze księdza. I Baldachimu.
A tak to wszystko przecież może zostać.

Teraz OK?
  • Odpowiedz
LGBT zakała ludzkości wpajanie chorej ideologii wbrew naturze tfu


@sunu459: co więcej sama natura jest wbrew naturze. Chora ideologia natury, świat natury powinien być leczony u psychiatry z tego.

Homoseksualne zachowania zwierząt – zachowania zwierząt wobec osobników tej samej płci, które zazwyczaj są typowe dla par różnopłciowych tego gatunku. Zachowania te obejmują czynności seksualne, takie jak kopulacja lub wzajemna masturbacja, oraz związane z łączeniem się w pary lub wspólną opieką nad
  • Odpowiedz
i tak powinno być. Kto chce to uczestniczy, kto nie chce, to nie. Każdy niech się zajmie sobą. Ale oczywiście katole tak nie mogą i siłowo chcą narzucić wszystkim swoje urojenia, a jak tego nie chcą to będą na nich szczuć.


@rzuf22: dokładnie tak, niestety nacjolo, konfederaci, katole nie dorośli do życia w państwie świeckim i jeśli wyznajesz inne wartości to będą cie prześladować jak komuchy.
  • Odpowiedz
co ty #!$%@?? Gdzie ktoś ci coś narzuca? Ktoś kazał ci iść w tej procesji (czy jak to się nazywa)?


@chrononauta: nie mówię o rajdzie po ulicach w boże ciało, a o całokształcie. Aborcja? Kościółek. Handel w niedziele? Kościółek. Naginanie prawa? Kościółek. Jakieś pierdy odnośnie 'obrazy uczuć religijnych' na jakąkolwiek krytyke? Kościółek. A jeszcze im mało, bo chcą by sędziami mogli być tylko chrześcijanie, a niektórzy wprost budować państwo wyznaniowe. To
  • Odpowiedz