Wpis z mikrobloga

#ukraina

Kilka dni temu na wykopie latało zdjęcie z krakowskiego sklepu, w którym znajdowała się... jakaś gra / plakat z wizerunkiem bandery. Onuce klaskały uszami — więc warto chyba poznać finał tej historii:

Trafiłem na ów finał zupełnie przez przypadek i przeżyłem... pozytywne zaskoczenie. Sądzę, że warto byście i wy zobaczyli:

PS: Źródło niezbyt najlepsze, wszak Gadowski ma skłonności do szurania... i charakteryzuje się często niechlujnością w weryfikowaniu wiadomości, które podaje. Natomiast tutaj szacun, że coś takiego wrzucił.

Sprawa od pierwszych sekund, więc nie robię wycinka na streamble — no chyba, że chcecie gdzieś wstawić, to mogę... zrobić:
  • 24
@robertkk:

No cóż xD
Też mnie trochę skręciło...

I jakiś tam plusik, że poszedł, sprawdził i zapytał. Zawsze mogli wycierać sobie gębę tym faktem przez kolejny rok. Zwłaszcza, że na Ukrainie pewnie będzie grubo tego lata... :D
@alfaiomega1:

Coś tam duka po polsku. Poza tym, pracuje w sklepie z ukraińskimi rzeczami. Sądzę, że w analogicznym sklepie... tylko chińskim, nie spotkałbym nauczyciela j. polskiego pochodzenia chińskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jurasik201

heheh było ale jej nie ma,przepraszam przepraszam haha i tak ma być


XDD No tak. Taki jest tego przekaz ;p

@gaarahokage

i co zdementowane zostało? Że wszystko to była prawda i dopiero po reakcji
Czym się różni gra planszowa z Banderą na okładce od książki z Hitlerem czy Stalinem na okładce?


@JPRW:

Kontekst jednak trochę się różni xD Nie sądzę, by to była gra historyczna opowiadająca o zbrodniarzach Ukrainy :D A pewnie gra z Hitlerem i Stalinem właśnie dotyczyłaby takiej tematyki :)
Coś tam duka po polsku. Poza tym, pracuje w sklepie z ukraińskimi rzeczami. Sądzę, że w analogicznym sklepie... tylko chińskim, nie spotkałbym nauczyciela j. polskiego pochodzenia chińskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Thorrand: nie jestem prawnikiem ale wydaje mi się że jeśli ktoś prowadzi sklep na terenie Polski to ma obowiązek obsługi w języku polskim, dopiero na życzenie klienta może przejść na inny język
Kontekst jednak trochę się różni xD Nie sądzę, by to była gra historyczna opowiadająca o zbrodniarzach Ukrainy :D A pewnie gra z Hitlerem i Stalinem właśnie dotyczyłaby takiej tematyki :)


@Thorrand: Jak dobrze, że nie było nigdy żadnej gry, w której można na przykład grać Wehrmachtem albo Armią Czerwoną XD

nie jestem prawnikiem ale wydaje mi się że jeśli ktoś prowadzi sklep na terenie Polski to ma obowiązek obsługi w języku polskim, dopiero na życzenie klienta może przejść na inny język


@alfaiomega1:

Czepiasz się.

Jak dobrze, że nie było nigdy żadnej gry, w której można na przykład grać Wehrmachtem albo Armią Czerwoną XD


To też jest trochę coś innego. Zaraz powiesz, że w Gdańsku kręcili film (zresztą, w Krakowie też to