Wpis z mikrobloga

@L3stko, jak już zarzucasz komuś hipokryzję to spójrz w lustro przed dodaniem wpisu.

Różnica między tobą a mną jest taka, że ja nie wykopałem znaleziska o piątce mentzena, a ty wykopałeś marną manipulację konfederacji i chcąc z tego wybronić zesrałeś się, że ktoś tą manipulację wyjaśnił. Ofc wyjaśnienie zakopałeś hipokryto i uprawiasz fikołki próbując bronić swojego zachowania.

I to ty wstawiasz mnie w swoim wpisie jako przykład hipokryzji? Ty to naprawdę kręgosłupa nie masz.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
Pobierz Kryspin013 - @L3stko, jak już zarzucasz komuś hipokryzję to spójrz w lustro przed dod...
źródło: Screenshot_2023-06-07_14-35-02
  • 6
@Kryspin013: tyle że piątka memcena wcale manipulacją nie jest. Pofatygowałem się i obejrzałem trochę więcej niż to co lata po necie.

https://wykop.pl/wpis/71564099/te-tlumaczenia-prawactwa-ze-piatka-konfederacji-zo


@jankes83: nie wiem czy jest czy nie jest, ale też miałem w planach obejrzeć całość bo kuce 4 lata temu w komentarzach nie fikołkowały że to tylko taki performance sławka. Ta narracja pojawiła się dopiero w marcu tego roku.