Wpis z mikrobloga

Trochę ochłonąłem. Tak całkiem szczerze, to i tak był najlepszy sezon od 17/18 gdzie do ostatnich kolejek walczyliśmy o puchary i Carlitos był królem strzelców. Walka o awans jest znacznie przyjemniejsza od walki o spadek, znowu chciało się oglądać mecze Wisły, nie bolały od tego oczy. Mimo wszystko mnóstwo pozytwnych emocji w tej rundzie wiosennej. Oby Kiko został i większość Hiszpanów, to z przyjemnością odpale mecz na polsacie, nawet z komentarzem Feddka. Poza klasykami z Legią i Cracovią to jakoś specjalnie nie brakowało mi ekstraklasy, jeden hui jak dla mnie XD Pomijając aspekty finansowe to co za różnica grać mecz z Radomiakiem w lidze o nazwie ekstraklasa czy z Arką w I lidze. Mam jedynie nadzieję, że pierwszy raz nie damy dupy w PP.

#wislakrakow
  • 7
@eleganckichlopak No kurde niektóre mecze naprawdę dobrze się oglądało, ale najbardziej boli to w jaki sposób ten zespół kontynuuje marnowanie potencjału. Mam nadzieję, Jaro pójdzie po rozum do głowy lub przyjdzie jakiś inwestor który ogarnie ten burdel.
Trzeba powiedzieć sobie jasno, że w końcu zawodnicy dojechali i sprawiali swoją grą przyjemność. Jednak brakło kilku rzeczy i kilku osób i trzeba sobie powiedzieć, że nie zasłużyliśmy na awans
@eleganckichlopak: Kluczem właśnie jest moim zdaniem pozostanie Kiko. Bo myślę, że nawet przy mniejszym budżecie byłby w stanie znaleźć w miarę sensownych zawodników. No i ewolucja składu, a nie kolejna rewolucja. Owszem, Fernandez pewnie odejdzie, ale paradoksalnie to akurat może wyjść na dobre drużynie. Bo kiedy miał formę to wychodziło mu wszystko. Ale ostatnio szukał na siłę strzałów i bardziej irytował niż pomagał drużynie. No i przede wszystkim trener. Szanuje Sobola
@CynicznyDlugouch: bo ja wiem czy zmiany Sobola leżały?
Często po prostu nie było kogo wpuścić z ławki - Ondrasek kontuzja, Młyński i Cisse do niczego się nie nadają, Żyro słaby, Benito słaby. Jak nie szło, to nie było na jawne nikogo, kto mógłby to zmienić.
Pretensje do Sobola mam o obronę - Łasicki jeszcze w miarę OK, ale pozostali dwaj słabo. Szkoda, ze nie spróbował Tachiego na obronie.
@bungaBunga zgodzę się, że ławka była często słaba. Ale masz przykład Szywacza, nie grał praktycznie wcale, a tu nagle zostaje wystawiony za kontuzjowanego Mule w meczu z Ruchem. w późniejszych meczach nie pojawia się już wcale. Więc co, tak dobrze trenował w tamtym tygodniu a później nagle był taki słaby?
Bo troche nie widzę tu logiki.
@eleganckichlopak: Sam miałem coś podobnego pisać. W końcu człowiek się cieszył ze zwycięstw i miał fajne weekendy. Osobiście chciałbym żebyśmy grali z budżetem 1 ligowca i walczyli o baraże przez 2-3 lata licząc na wejście a w międzyczasie odbudowali struktury klubu, budowali akademie i bazę w Myślenicach. Nie wiem czy by się sprawdził ale mnie marzy się trener Fornalik.