Wpis z mikrobloga

@ufos: jest różnica między brudasem w za długich o 20 cm nogawkach, wiszącej marynarce i kwadratowych butach. Nie mówiąc o kolorystyce.

Nie każdy się na tym zna a wypadałoby wyglądać przyzwoicie dlatego niektórzy chcą poznać opinie innych.

Zresztą komu ja to tłumacze. Jestem pewny, że wasz ubiór to jakieś sportowe buty, jeansy i bluza z kapturem. Niektórzy chcą przełamać tę barierę przeciętności dlatego chcą się dowiedzieć jak wypada wyglądać i co
  • Odpowiedz
@keszbek: to musi być duży poradnik, zresztą jest już o tym nie jedna książka.

@ufos nie obrażam tych którzy nie mają tej wiedzy ale chcą się czegoś dowiedzieć i spytać o poradę. Denerwują mnie osoby, które pierdzielą głupoty pokroju "interesowanie sie ubiorem to pedalstwo" "pytanie sie o porady to kompleksy" itd.
  • Odpowiedz
@ufos: dokładnie, a zresztą dla mnie jeśli człowiek skreśla kogoś, ponieważ źle wygląda, albo jest brzydki, ponieważ tak natura jego obdarzyła jest #!$%@?ą, a nie człowiekiem.
  • Odpowiedz
@ufos: "brudasami" nazywam ludzi, którzy są kompletnymi ignorantami i mają problem z tym, że ktoś interesuję się ubiorem.

Nie wiem kto kogo traktuje z góry ale ten post jest raczej o mirko a tutaj nikt bezpodstawie nikogo nie obraża (pomijając właśnie "brudasów" ściągnietych z głównej). Zresztą tag #modameskiej jest bardziej o klasycznym ubiorze męskim a nie o trendach modowych.
  • Odpowiedz
@ufos: a chodzenie wyłącznie w brudnych dżinsach i wyciągniętej bluzie, oraz nazywanie wszystkich, którzy noszą coś innego pedałami, to nie "zamykanie się samemu w ciasnych szufladkach"?

"nie lubię mody, bo to właśnie takie kopiowanie siebie nawzajem. Dużo bardziej wolę ludzi oryginalnie ubranych, niż jak jeden mąż w tym samym paradujących" - no ale dużo osób własnie tak robi, nosi tylko dżinsy, bo jak to tak, żeby facet kolorowe spodnie, bo somsiad
  • Odpowiedz
@ufos: wyśmiewanie bo raczej nie jest normalne aby zakładać o 3 rozmiary za duże. Zresztą to jest krytyka w ogóle innym temacie. Jeśli ktoś poprosi o ocene to raczej w takim temacie nikt go nie wyzwie tylko zwróci uwagę.

Bardziej o klasycznym ubiorze, ale też przewija się sporo elementów mody, eksperymentów i propozycji.


Chyba dla beki od mirków niezwiązanych z #ubierajsiezwykopem
  • Odpowiedz