Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia

Może dziś na bieżąco będę.
Rebecca i Jake - masz rację Ros. Jake jak tresowany, źle się na to patrzy.
Po raz enty wracają do tematu. Najpierw - ach, nie będziemy zwracać na nich uwagi. Tak, tak. Oni dla nas nie istnieją... i nagle jeb z bani.
Jaki Jake był zaskoczony, że Nudziarz ciągle bzyka (oprócz momentów, kiedy ma focha) haah. Biedny, chyba cycka nie dotknie.

Alana i Nudziarz - ja pierdzielę. Dno i wodorosty. Nawet nie chce mi się komentować.

Impreza - haha, Dużo powiedziane. Lepiej się na stypach bawiłam ;) Mają fajną ekipę, wszystko za friko a Ci siedzą i rozmieniają się na drobne. Zamiast skupić się na sobie ciągle wracają do Gonzów. Zdają sobie sprawę, że nie ma sensu kopać się z koniem, ale nie.....trzeba dalej drążyć temat... Zmęczyłam się już tym.

Melisa zastraszona, przyklejona do Gonza - cycki opadają :/ Niewolnica z własnej woli.

Zjadłabym taką pizzę robioną przez Włocha - jak on tam fru fru tym ciastem :D

Te małpy mogły doradzić Belindzie, że ykhm... coś tam chyba jej urosło na łbie. No przepiękna fryzura, naprawdę :D :D :D Brakuje usteczek w ciup i czerwonych polików.
Na przyjęcie ubrała się jak do cyrku! Nie wierzę! Moje oczy!!!
Ho, ho. Pan Prawiczek zobaczył już broszkę, ale tylko ją migdalił :D

Drugi odcinek - przeprosi, czy nie przeprosi. Jak nie przeprosi, to nie podam mu reki. Powinien przeprosić, nie powinien, Ble ble, ble ble.......................................
Nudziarz wchodzi w dupę Bryce`owi i ma nadzieję na wielką przyjaźń po programie - hhahahaahahaahahaha.
Patrick jaki zadziorny na przyjęciu, jaki pewny siebie kogutek :D
Melissa już "rodzi" dzieci, już prawie jej wody odeszły po tym przemówieniu ;) Jaka lwica, grrrrrrr :D

Wymęczyło mnie to towarzystwo dziś, mam ich po dziurki w uszach. Ten sezon chyba najbardziej przeciągnięty jest.
  • 15
  • Odpowiedz
@Brid_Get: ja widziałam tylko 23 odcinek.
Zaraz wracam do domu to nadrobię resztę.

Dodam tylko, że u Nudziarza o tym, kiedy należy pogodzić się z Alaną, decyduje wyłącznie jego #!$%@?.
  • Odpowiedz
Aż się boję kolejnego odcinka….. Gonzo, Melissa i Rebecca zrobili z tego sezonu coś, co niestety smakuje jak fermentujący rosół. Niby chcesz spróbować, a jednak boisz się, że nawet łyk Ci zaszkodzi ||
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Dziewczyny jestem w trakcie 23 odcinka i aż nie wierzę. Przecież to jest jakiś konflikt z dupy, ile można o tym samym, najgorszy sezon ever, serio. Reżyserowane jak nic, w każdym sezonie była jakaś afera, w tym jest cieniutko to kazali im to ciągnąć. No nie wierzę żeby taka duża grupa ludzi sama z siebie przeżywała i zachowywała się jak w gimnazjum. Przeproś, nie przeprosiłes, przeprosiłem bla bla bla... Idę
  • Odpowiedz
  • 3
@melisa_m: No właśnie mówię, oni zamiast swoich tyłków pilnować i o nie dbać to robią cyrk. Reżyserka w każdym sezonie była, ale tutaj to już się wylewa....
  • Odpowiedz
@Brid_Get: ja dopiero oglądam ale jak widzę czy słyszę Rebekę to mnie mdli,to wyjątkowa szuja, a jad, wredota i fałsz uszami się jej wylewa, do tego egoiska zarozumiała,no koszmarne brzydkie ,,babsko'' z pyskiem wściekłej lisicy
@melisa_m - fakt reżyserka tutaj też ma swój wpływ ale i tak pokazują zdecydowanie więcej niż np. reżyserka polskich programów

póki co uważam że jednak oni rzeczywiście bywają zaskoczeni daną sytuacją ,jedynie co uważam za szczyt
  • Odpowiedz
@Amikamamy: zgadzam się z Tobą, w każdym sezonie są takie ofiary "ekspertów" z góry skazane na przegraną. Nieraz się zastanawiałam jak można tak źle dobrać jakąś parę i czy to jest nieudolność ekspertów czy celowe działanie. I wtedy powstaje pytanie jak wybierają te swoje ofiary i czym się kierują. W każdym sezonie powtarza się pewien schemat doboru rodzaju uczestników. Jeżeli są psychologami to orientują się kto może stwarzać problemy lub ma
  • Odpowiedz
@melisa_m: uważam że zdecydowanie celowo dobierają kogoś słabszego zarówno psychicznie jak i mentalnie,kogoś po przejściach,pełnego kompleksu ,z depresją dając im kogoś kto ich totalnie bez skrupułów będzię dosłownie ,,gnoił' przed kamerą
smutne to tym bardziej że tak bardzo podkreślają że są ekspertami ,mają duże doświadczenie w parowaniu co powoduje że uczestnicy naiwniacy ślepo wierzą w ich moc,efekt -wychodząc wątpią w siebie,są sfrustrowani z brakiem wiary w siebie bo skoro eksperci tak
  • Odpowiedz
@melisa_m: absolutnie nie ,to jest najdelikatniej mówiąc podłe i nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia żeby tak postępować z ludźmi którzy w większości tak ufają ,,ekspertom'' to jest chore, że dla zwiększenia oglądalności nie ma żadnych granic pomijając fakt że traci się zaufanie do psychologów ,seksulogów i psychiatrów jak ta trójca ekspertów,żenada i serio żal mi co niektórych uczestników
ps.widziałaś sezon 6-ty jak dla mnie to póki co to najbardziej ,,dramatyczny'' sezon
  • Odpowiedz