Wpis z mikrobloga

Otóż tak jak napisałem wyżej. Dla mentzena jedna propaganda jest lepsza od innej tą której akurat nie lubi trzeba zablokować na poziomie państwa. Zaprzeczysz temu?


@Kryspin013: Jak dla każdego, ocena propagandy zawsze będzie dość subiektywna, sam jesteś tego przykładem.

"do czego cię porównywać jak nie do brevika? Wiem, że to inna skala prawactwa ale to dalej prawactwo"


@Kryspin013: Teraz to już lekko #!$%@?łeś po za skalę, ale ok.

I uważasz,
@Kryspin013: Jak dla każdego, ocena propagandy zawsze będzie dość subiektywna, sam jesteś tego przykładem.


No nie i nie fikołkuj. Jakiej proppagandy by nie rzucało dowolne medium np nczas to TVPiS jest w każdym scenariuszu #!$%@? po za skalę.

@Kryspin013: Teraz to już lekko #!$%@?łeś po za skalę, ale ok.


Typie, zrobiłeś dokładnie to samo tylko tego nie widzisz. Zastanawiam się czy to celowa manipulacja z twojej strony czy zwykła ignorancja?
nie chcę cię obrażać, ale skąd bierzesz te głupoty? Zgodzie z ustawą o umowach międzynarodowych, wystarczy zwykła większość sejmowa, żeby wyprowadzić Polskę z EU.


@Jakovv: Błędnie przeczytałem na demagogu 2/3 lub referendum były potrzebne do wstąpienia w szeregi UE
czyli dobrze ze niezalezna zablokowali czy niedobrze?


@Schwarzenberger: Raczej nie dobrze, choć szczerze mówiąc, nie znam za bardzo treści jakie się tam znajdowały, więc ciężko mi to oceniać.
Jeśli leciała tam równo ruska propaganda to powiedział bym że dobrze.