Wpis z mikrobloga

Kto mi wytłumaczy dlaczego neuropki pokroju @jankesa83 są tak ograniczeni umysłowo? Czy w ich rozumieniu wolnościowiec to osoba, która pozwala na wszystko?
W tym znalezisku wytyka hipokryzje Mentzena bo ten chce likwidacji

PIT, CIT, VAT, ZUS, PiS, PO, TVN i TVP

I już ból dupy złapał nasz mały zgredzik bo jak to likwidować prywatną tubę propagandową.

#bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
Kto mi wytłumaczy dlaczego neuropki pokroju @jankesa83 są tak ograniczeni umysłowo? Czy w ich rozumieniu wolnościowiec to osoba, która pozwala na wszystko?

W tym znalezisku wytyka hipokryzje Mentzena bo ten chce likwidacji


@kulass: a polećmy z twoją narracją. A ty jesteś ograniczony umysłowo, że stwierdzasz, że wytykanie hipokryzji wolnościowcom/wolnorynkowcom to coś złego?

Jak PiS kucom nczas zbanował to był ogromny ból dupy, jak konfa po raz kolejny chce przyłożyć rękę do
  • Odpowiedz
Czy w ich rozumieniu wolnościowiec to osoba, która pozwala na wszystko?


@kulass: może nie na wszystko, ale wolność wypowiedzi to chyba mógłby tolerować?

prywatną tubę propagandową


Nic nie śmieszy mnie jak typy ktore dzięki EU wyjechały z Polski, a teraz siedzą za granicą i głosują na eurosceptyczną konfederację. No #!$%@? jak turasy co głosowały na erdogana xD
  • Odpowiedz
  • 1
że wytykanie hipokryzji wolnościowcom/wolnorynkowcom to coś złego?


@Kryspin013: Ale gdzie tu hipokryzja? Jak będzie chciał zlikwidować złodziejstwo to też będzie hipokrytą? Wam już serio nienawiść zasłania wszystko.
  • Odpowiedz
  • 1
Dajesz przykład opłacanego agitatora, wiesz? to cynizm, a nie ograniczenie umysłowe.


@kiszczak: Nie to nie jest cynizm, spójrz co ten agresywny frustrat wypisuje w swoich postach, to jest ograniczenie umysłowe połączone z życiową frustracją ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ale gdzie tu hipokryzja? Jak będzie chciał zlikwidować złodziejstwo to też będzie hipokrytą? Wam już serio nienawiść zasłania wszystko.


@kulass: Jak to gdzie? Według konfy są lepsze i gorsze tuby propagandowe. Np nczas jest dobrą tubą propagandową bo gada dobrze o konfie. TVN jest złą tubą propagandową bo nie zaprasza konfy więc trzeba go zlikwidować lewagu.
  • Odpowiedz
  • 2
Nic nie śmieszy mnie jak typy ktore dzięki EU wyjechały z Polski, a teraz siedzą za granicą i głosują na eurosceptyczną konfederację. No #!$%@? jak turasy co głosowały na erdogana xD


@Jakovv: No tak, bo przecież świętej unii nie wolno krytykować, proszę nie obrażać moich uczuć unijnych XD
  • Odpowiedz
  • 1
Jak to gdzie? Według konfy są lepsze i gorsze tuby propagandowe. Np nczas jest dobrą tubą propagandową bo gada dobrze o konfie. TVN jest złą tubą propagandową bo nie zaprasza konfy więc trzeba go zlikwidować lewagu.


@Kryspin013: A wedługo was nie? TVP jest zła tubą propagandową bo jest państwowa, za to TVN jest dobrą tubą propagandową bo jest prywatna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kulass: To w końcu konfiarze chcą dojeżdżać niewygodne firmy prywatne czy nie chcą, bo część Twoich kolegów przekonuje że Sławek napisał to dla beki a tymczasem Ty ewidentnie podchodzisz do tego na poważnie.
  • Odpowiedz
  • 0
To w końcu konfiarze chcą dojeżdżać niewygodne firmy prywatne czy nie chcą, bo część Twoich kolegów przekonuje że Sławek napisał to dla beki a tymczasem Ty ewidentnie podchodzisz do tego na poważnie.


@HrabiaTruposz: Wiadomo, że dla beki przecież wolnościowiec nie może nikomu niczego zabraniać.
Chcesz mordować droga wolna, jestem wolnościowcem więc ci nie mogę tego zabronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A wedługo was nie? TVP jest zła tubą propagandową bo jest państwowa, za to TVN jest dobrą tubą propagandową bo jest prywatna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: i żeby wybronić swój argument i fikołki konfederatów musiałeś aż przyrównać TVN do TVP by jakikolwiek sens miał twój wpis? XD

Widzisz, różnica jest taka, że ja na te TVP płacę i mam pewne wymagania co do jakości
  • Odpowiedz
  • 0
Jest chyba różnica między krytyką działań EU, a popieraniem polexitu. Masz już obywatelstwo reichu?


@Jakovv: Dla was każda krytyka UE jest równoznaczna z Polexitem.
Nie mam, po co mi? Nawet gdyby stało się niemożliwe i Polska czy Niemcy wyszły by z Unii mógłbym tam pracować ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
: i żeby wybronić swój argument i fikołki konfederatów musiałeś aż przyrównać TVN do TVP by jakikolwiek sens miał twój wpis? XD


Widzisz, różnica jest taka, że ja na te TVP płacę i mam pewne wymagania co do jakości jej usług, np to by TVP trzymało się swoich podstawowych założeń. Natomiast ty #!$%@? takiego fikoła i to na tylu płaszczyznach porównując TVN do TVP, że się zastanawiam czy to celowo to robisz
  • Odpowiedz
@kulass: jak niemiecka konfederacja, czyli AfD a sondaże mają podobnie jak konfa coraz lepsze, wygra, to kto wie czy nie będą chcieli deportować robola z Polski.

równoznaczna z Polexitem.


@kulass: https://dorzeczy.pl/kraj/86059/laczy-nas-polexit-narodowcy-i-korwin-mikke-lacza-sily.html Ciekawe dlaczego Konfederacja uznaje się za ugrupowanie chcące polexitu?

Co łączy oba ugrupowania? Lider partii Wolność wskazał na to, że Narodowcy chcą Polexitu, a on chce "rozwalić Unię".
Jakovv - @kulass: jak niemiecka konfederacja, czyli AfD a sondaże mają podobnie jak k...

źródło: FREE_840

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ciekawe dlaczego Konfederacja uznaje się za ugrupowanie chcące polexitu?


@Jakovv: Przecież są wolnościowcami, jeśli ktoś chce wyjść z unii to nie mogą im tego zabronić, inaczej przecież byli by hipokrytami idąc waszym tokiem rozumowania (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@kulass: długo na tym myślałeś? xD Polexit jest możliwy bez zgody Polaków w referendum. Posłowie wybrani z list konfederacji nie raz mówili że ich celem jest Polexit. Pomysły konfederacji są sprzeczne z prawem unijnym i nie możliwe do wprowadzenia w EU.
  • Odpowiedz
  • 0
Polexit jest możliwy bez zgody Polaków w referendum


@Jakovv: Skoro referendum to chyba się jednak Polacy najpierw na to muszą zgodzić? Chyba na tym referendum polega
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Widzisz dla mnie problemem jest propaganda, nie zależnie czy jest prywatna czy państwowa.


To fajnie ale nie o tym jest dyskusja. Z tego co widziałem we wpisie piszesz tu, że nie wiesz gdzie mentzen jest hipokrytą a jako argument podajesz swoje a nie mentzena poglady - w ramach obrony mentzena.

Otóż tak jak napisałem wyżej. Dla mentzena jedna propaganda jest lepsza od innej tą której akurat nie lubi trzeba zablokować
  • Odpowiedz