Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: @lapampek @Nie_bo_ty
Well, mate, let me tell ya a tale. Back in the day, I used this SITA system to learn English, innit? But it ended up overwritin' me dear old mother's tongue, which was Polish, mind you. Now, I'm all about that British vibe, ya know? I can't resist a good ol' plate of fish and chips or somethin' similar. Proper English grub, it is! It's like me taste
  • Odpowiedz
2800 slow i zwrotow w 100h


@SzejdiSlimSzejdi: czyli wychodzi 28 slowek na godzine. To juz lepiej przez program do nauki typu duolingo czy anki, wiecej sie nauczysz bez zadnego hipnotyzowania mozgu

Myślę, że działało to tak samo dobrze jak legendarny Abgymnic xD


@SzejdiSlimSzejdi akurat abgymnic razi pradem wiec moze i od tego nie schudniesz, ale jakies minimalne miesnie zbudujesz jak od 20 lat tylko siedzisz albo lezysz. Co innego z innymi
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: Moja lekko glupawa ciotka była fanatyczką Mango, przed wyjazdem do USA nakupila takiego szitu. Pamiętam plastry aikido, te pasy które robią miesnie i te okulary właśnie Xd (czasami wszystkie na raz). Oczywiście gowno to dało ale fajnie sie wspomina
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: nikt nie wrzucił jeszcze?

Pamiętacie taki wynalazek jak SITA mirasy? Jakoś w okolicach 2004 mój ojciec dostał ofertę świetnej pracy za granicą, jedynym minusem było to, że pracodawca postawił warunek jak najszybszego doszkolenia się z języka angielskiego. O ile mój tato jest doskonały w swoim fachu, tak nie potrafiłby nawet zapytać pracowników o której godzinie mają przerwę. Była wtedy moda na te futurystyczne wynalazki i ojciec postanowił spróbować, jako że
  • Odpowiedz