Wpis z mikrobloga

Mirki a raczej mirabelki.

Jak usunąć drugi podbródek? to mój spory kompleks, nie jest jakiś ulany bo mam 93 kg (prawie 2 metry wzrostu) a i tak mam podbródek, miałem trochę cofniętą szczękę więc to pewnie dlatego ale jak naciągnę sobie tam skórę to wygląda git.

Raczej jakieś mechaniczne usuwanie skóry? Tłuszczu? W żadne lasery czy inne wymysły żeby drenować pieniądze się nie chce bawić. Polecicie jakiś konkretny zabieg? Konkretnego chirurga? Cała wielkopolska, ale jak warto to i cała Polska.

#pytanie #wielkopolska #medycynaestetyczna #chirurgia #chirurgestetyczny #twarz #niebieskiepaski #rozowepaski #podbrodek #wyglad #medycyna #lekarz
BananowyKrol - Mirki a raczej mirabelki.

Jak usunąć drugi podbródek? to mój spory ko...

źródło: d12f2d7ce2438

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BananowyKrol:

" Operacja podbródka-
liposukcja podbródka

Liposukcja podbródka to niezbyt skomplikowany zabieg chirurgiczny, który polega na odessaniu tłuszczu z okolic brody (usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej). Wykonuje się go u kobiet i mężczyzn, którzy posiadają tzw. podwójny podbródek.

Liposukcja podbródka, dokładniej określana jako liposukcja podbródkowa (odsysanie tłuszczu z podbródka), może radykalnie poprawić kontur żuchwy i brody bez pozostawiania widocznych blizn. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty tą technikę można stosować w połączeniu z
  • Odpowiedz
@BananowyKrol: Przede wszystkim odstaw calkowicie alkohol. Nie ze w swieta czy cos bedziesz pil. Calkowicie. Zejdzie Ci opuchlizna akloholowa i dzieki temu rysy twarzy zrobia Ci sie wyrazniejsze. U mnie z balona do kwadratowej szczeki Chada w kilka miesiecy.

Do tego utrzymuj niski poziom tkanki tluszczowej. Jak nie cwiczysz to badz w tej "zielonej" strefie w tabeli BMI. Ogolnie dobrze zaczac trenowac, przybrac masy a potem zrobic redukcje to tez sie
  • Odpowiedz